Estitor

Prodaja Stanova Bar - Strana 8

Pronađeno je 1,069 oglasa za upit Prodaja Stanova Bar - Strana 8

Podaci su ažurirani 19.05.2026. u 23:52

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Sutomore, Bar
1/16
PREMIUM

167,902 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Sutomore, Bar

Stan55Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban stana 55.52 + terasa 23.55 sa pogledom na more u modernom kompleksu u SutomoruSmešten na parceli od 1.170 m2, sastoji se od podrumske garaže i četiri etaže. Ima ukupno 12...

Prodaja, jednosoban stan, 62m², Sutomore, Bar
1/17
PREMIUM

159,432 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 62m², Sutomore, Bar

Stan62Jednosoban1 kupatilo

Nekretnine,Crna Gora,Prodaja-Jednosoban stan 62m2.Predstavljamo vam moderan i luksuzan objekat u Sutomoru, Opština Bar.Smešten na parceli od 1.170 m2, sastoji se od podrumske garaže i četiri etaže....

Prodaja, jednosoban stan, 62m², Sutomore, Bar
1/17
PREMIUM

204,648 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 62m², Sutomore, Bar

Stan62Jednosoban1 kupatilo

Nekretnine,Crna Gora,Prodaja-Jednosoban stan 62.63 + terasa 41.81.Predstavljamo vam moderan i luksuzan objekat u Sutomoru, Opština Bar.Smešten na parceli od 1.170 m2, sastoji se od podrumske garaže i...

Prodaja Stanova Bar - Strana · Bar · 61m² · 2.705 €/m²
Cijena nekretnine165.000
40.000500.000
Učešće 20%: 33.000
Kredit: 132.000
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
734 €/mj.
za kredit od 132.000 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 84m², Šušanj, Bar
1/2
Novogradnja

210,000 €

prije 1 dan

Prodaja, dvosoban stan, 84m², Šušanj, Bar

Stan84Dvosoban1 kupatilo

Hitna prodaja - odlična prilika! Na prodaju prostran stan 84 m2 (4. sprat) u naselju Šušanj – idealan za porodični život ili investiciju! • Garažno mjesto u sklopu stana • Stan je useljiv odmah •...

VS

Valeriia Shabadaeva

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, trosoban stan, 151m², Centar, Bar
1/11

340,000 €

prije 1 dan

Prodaja, trosoban stan, 151m², Centar, Bar

Stan151Trosoban2 kupatila

Osunčan, Pogled na more, Blizu škole, Miran kraj, Uknjiženo, Odmah useljiv Prodaje se veliki trosoban stan u centru Bara. Udaljenost od mora je otprilike 800 metara. Površina je 151 kvadratni metar....

AB

Aleksandra Bulatova

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, garsonjera, 48m², Ilino, Bar
1/13
Novogradnja

85,000 €

prije 1 dan

Prodaja, garsonjera, 48m², Ilino, Bar

Stan48Garsonjera1 kupatilo

Novogradnja, Odlična investicija, Blizu škole, Odmah useljiv, Uknjiženo Prodaje se garsonjera u novoj zgradi u naselju Ilino u Baru. Površina: 20 m2 + velika terasa od 24 m2. Prizemlje. Oko 200 m do...

AB

Aleksandra Bulatova

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, stan, 38m², Bar, Crna Gora
1/13

126,000 €

prije 1 dan

Prodaja, stan, 38m², Bar, Crna Gora

Stan381 kupatilo

Stan se nalazi u luksuznom kompleksu YOURHOME, kompleks ima svoju privatnu plazu, 2 bazena sa morskom vodom i jedno igraliste za djecu. Stan ima 38 m2 (garsonijera) Stan se prodaje sa namjestajem,...

Prodaja, stan, 34m², Šušanj, Bar
1/7

82,000 €

prije 1 dan

Prodaja, stan, 34m², Šušanj, Bar

Stan341 kupatilo

Prodaje se garsonjera od 19m2 + 15m2 terasa u modernoj zgradi sa podzemnom garažom. Nalazi se na odlicnoj lokaciji , blizu prodavnice Aroma, vrtica, skola i apoteka. Samo par minuta od mora i 10min...

Prodaja, stan, 19m², Bar, Crna Gora
1/10

82,000 €

prije 1 dan

Prodaja, stan, 19m², Bar, Crna Gora

Stan191 kupatilo

Prodaje se garsonjera u Novom Baru, od 19 m² + terasa – 15 m² u modernoj zgradi sa podzemnom garažom. Garsonjera se nalaze u prizemlju u naselju Šušanj, druga linija od mora, sa pogledom na more....

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Bar, Crna Gora
1/20

200,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Bar, Crna Gora

Stan65Jednosoban2 kupatila

Prodaja se potpuno nov stan na prvom spratu zgrade koja ima rputaciju jedne od najkvalitetnih zgrada u Baru. Stan se nalazi na prvom spratu, istočno je orientisan i veoma je svijetao i funkcionalno...

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Bar, Crna Gora
1/12

145,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Bar, Crna Gora

Stan53Jednosoban1 kupatilo

Ekskluzivan jednosoban stan u srcu Bara, K RESIDENCE! Predstavljamo Vam vrhunski novogradnja stan od 53.0 m², smješten u prestižnom kompleksu K RESIDENCE u izgradnji, u samom centru Bara. Ovaj...

Prodaja, jednosoban stan, 59m², Bar, Crna Gora
1/11

168,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 59m², Bar, Crna Gora

Stan59Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosoban stan površine 59 m² u novoj luksuznoj zgradi u strogom centru Bara. Stan se nalazi na 7. spratu i ima veliku terasu sa pogledom na centar Bara. Ukoliko vas zanima neka nekretnina...

Prodaja, jednosoban stan, 26m², Polje, Bar
1/10

63,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 26m², Polje, Bar

Stan26Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban stan od 26 m2 u Baru kod autobuske i zeleznicke stanice. Stan ima spavacu sobu, mali dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, hodnik i ispod nadstresn ice manju terasu. Stan se nalaze...

Prodaja, garsonjera, 24m², Centar, Bar
1/7

87,000 €

prije 1 dan

Prodaja, garsonjera, 24m², Centar, Bar

Stan24Garsonjera1 kupatilo

Ovaj šarmantni studio apartman u srcu Bara, Crna Gora, nudi kompaktan i funkcionalan životni prostor, idealan za odmah useljenje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike enterijera: • Studio...

OM

OLPM MME

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 49m², Centar, Bar
1/8

150,000 €

prije 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Centar, Bar

Stan49Jednosoban1 kupatilo

#onebedroom_sale_Bar ID 377. 📍 One-bedroom apartment for sale in Bar 📌 Location: Ilino, Bar 📐 Area: 49 m² 🏢 Floor: 2 (elevator) 🔐 Structure: — living room with kitchen — bedroom — bathroom — terrace...

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Bar
1/5

231,000 €

prije 2 dana

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Bar

Stan72Dvosoban1 kupatilo

#dvosobni_stan_na_prodaju_Bar ID 378. 📍 Prodaje se dvosobni stan u novom kompleksu u Baru 📌 Lokacija: Bar 📐 Površina: 72 m² 🏢 Kat: 2 (2 lifta) 🔐 Struktura: — dnevni boravak s kuhinjom — 2 spavaće...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar
1/9

134,900 €

prije 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar

Stan46Jednosoban1 kupatilo

#sale_onebedroom_Bar ID 380. 📍 One-bedroom apartment for sale in the center of Bar 📌 Location: Center, Bar 📐 Area: 46 m² Floor: 11th 🔐 A cozy, renovated and fully furnished apartment is an excellent...

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Bar
1/10
Novogradnja

227,000 €

prije 2 dana

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Bar

Stan74Dvosoban2 kupatila

NA PRODAJU – DVOSOBAN STAN U PREMIUM ZGRADI U ponudi je izuzetan dvosoban stan u jednoj od najtraženijih i najkvalitetnijih zgrada u gradu – idealan spoj luksuza, komfora i vrhunske lokacije. Stan...

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Ilino, Bar
1/6
Novogradnja

195,000 €

prije 2 dana

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Ilino, Bar

Stan78Dvosoban2 kupatila

PRODAJA / SALE Prodaje se dvosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u naselju Ilino, Bar. Stan ima površinu od 78 m² i nalazi se na 6. spratu zgrade sa liftom. Udaljen je svega 1 km od plaže,...

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Šušanj, Bar
1/15

183,600 €

prije 2 dana

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Šušanj, Bar

Stan72Dvosoban2 kupatila

PRODAJA – DVOSOBAN STAN | BAR | BLIZU MORA Na prodaju moderan dvosoban stan površine 72 m², smješten u novom stambenom kompleksu na odličnoj lokaciji u Baru. Stan se nalazi na samo pet minuta od mora...

Prikazano 141-160 od 1,069 rezultata

Bar – vodič kroz grad i tržište stanova

Bar predstavlja atraktivno i lijepo uređeno primorsko mjesto sa snažnom potražnjom za stanovima — kako za kupovinu tako i za investicije. U blizini se nalaze istaknute tačke poput Kraljevske palate kralja Nikole, Pošte, Doma zdravlja i Apoteke BENU, kao i više banaka: NLB, Erste, Prva banka i filijala Adriatic Bank. Koristite LSI izraze: stanovi na prodaju u Baru, kupovina stana Bar, nekretnine Bar, cijene nekretnina Bar. Prosječna cijena iznosi 2699 €/m² — dobra je polazna tačka kada upoređujete nekretnine u okolini OŠ Anto Đedović, Apoteke Lenapharm i popularne zone Cosmetics Market i šetališta. Savjet: tražite stanove koji su blizu ključnih usluga i banaka (Hipotekarna banka, Lovćen Bank AD) i blagog pristupa plaži za najbolji odnos ulaganja i kvaliteta života.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Bar

Prosječna cijena/m²
2,705 €
Aktivni oglasi
LIVE
1,136
Ažurirano danas
Novi oglasi
52
Proteklih 7 dana
Trend cijena
RAST
+11.32%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Bar?

Prema analizi 1136 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Bar iznosi 2,705 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Bar?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Bar bilježi stabilan rast od 11.3% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Bar kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 489 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.6%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.