Estitor

Prodaja Nekretnina Tivat - Strana 18

Pronađeno je 3,337 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Tivat - Strana 18

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 01:23

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Mrčevac, Tivat
1/16
PREMIUM

169,600 €

PREMIUM
prije 137 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Stan41Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo vam novi stambeni kompleks u mirnom kraju Tivta, u naselju MrčevacZavrsetak gradnje: Decembar 2026Ponuda –Jednosoban stan (41,35m² + 23.88m2 terase)Mogućnost plaćanja u ratama:30% na...

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Boka Place, Tivat
1/11
PREMIUM
Novogradnja

699,000 €

PREMIUM
prije 148 dana

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Boka Place, Tivat

Stan91Dvosoban

Apartmani sa 2 spavaće sobe u BOKA PLACE — prvom hotelu u Evropi orijentisanom na fitnes i wellness, u vlasništvu kompanije Kerzner International.* Vlasnici imaju potpuni pristup bazenu dužine 20...

Prodaja, dvosoban stan, 136m², Porto Montenegro, Tivat
1/11
PREMIUM
Novogradnja

1,350.000 €

PREMIUM
prije 148 dana

Prodaja, dvosoban stan, 136m², Porto Montenegro, Tivat

Porto MontenegroTivat
Stan136Dvosoban

Na prodaju: Elegantan stan s 2 spavaće sobe u srcu Porto Montenegra Luksuz i komfor uz more – za one koji biraju najbolje. Površina: 136 m² + terasa 20 m² Prostrana kuhinja-dnevni boravak s...

Prodaja Nekretnina Tivat - Strana · Tivat · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 95m², Luštica Bay, Tivat
1/8
PREMIUM
Novogradnja

617,500 €

PREMIUM
prije 148 dana

Prodaja, dvosoban stan, 95m², Luštica Bay, Tivat

Luštica BayTivat
Stan95Dvosoban

Prodaje se moderan dvosobni stan u prestižnom kompleksu Luštica Centrale – savršena kombinacija komfora, prirode i vrhunske infrastrukture! Površina: 95 m² Cijena: 617.500 € U stanu: Svijetli dnevni...

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Luštica Bay, Tivat
1/7
PREMIUM
Novogradnja

390,000 €

PREMIUM
prije 148 dana

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Luštica Bay, Tivat

Luštica BayTivat
Stan50Jednosoban

Jednosobni stan s dvorištem u Luštica Bay — 50 m² + dvorište 23 m² Jedinstven format na prizemlju! Moderan stan s privatnim dvorištem — savršeno mjesto za odmor, igru s djecom ili jutarnju kafu....

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Luštica Bay, Tivat
1/8
PREMIUM
Novogradnja

380,000 €

PREMIUM
prije 148 dana

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Luštica Bay, Tivat

Luštica BayTivat
Stan50Jednosoban

Stan 50 m² — Centar, Luštica Bay Stan na prvom spratu u samom srcu Luštica Bay — savršena kombinacija komfora i infrastrukture. Podaci: Površina: 50 m² Prvi sprat — jednostavan pristup Funkcionalan...

Prodaja, kuća, 328m², Krašići, Tivat
1/4
PREMIUM

1,300.000 €

PREMIUM
prije 148 dana

Prodaja, kuća, 328m², Krašići, Tivat

Kuća328

VILA IZ SNOVA U TIVTU, KRAŠIĆI Cijena: 1.300.000 € Površina: 328 m² | Plac: 680 m² Panoramski pogled na more Karakteristike: Moderan dizajn i premium materijali Podno grijanje za udobnost tokom...

Prodaja, garsonjera, 29m², Bogišići, Tivat
1/38
PREMIUM

320,000 €

PREMIUM
prije 158 dana

Prodaja, garsonjera, 29m², Bogišići, Tivat

BogišićiTivat
Stan29Garsonjera

Na prodaju je elegantan studio apartman smješten u privatnom resortu Nikki Beach Montenegro — jednom od najprestižnijih kompleksa u Crnoj Gori. Udoban raspored uključuje prostrani dnevni boravak i...

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Tivat, Crna Gora
1/6
PREMIUM

305,000 €

PREMIUM
prije 164 dana

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Tivat, Crna Gora

Stan58Jednosoban1 kupatilo

U ponudi je jednosoban stan površine 58 m², smešten u prestižnom rezidencijalnom kompleksu Tivat Gardens. Projekat kombinuje moderan i ekološki život u mirnom okruženju, na idealnoj lokaciji — blizu...

Prodaja, garsonjera, 45m², Boka Place, Tivat
1/6
PREMIUM
Novogradnja

355,000 €

PREMIUM
prije 168 dana

Prodaja, garsonjera, 45m², Boka Place, Tivat

Stan45Garsonjera

Studio u Boka Place Lokacija: Tivat, Porto Montenegro – Boka Place Površina: 45.54 m² Tip: studio / apartman Kompleks nudi: pristup bazenu, podzemni parking, razvijenu infrastrukturu Boka Place —...

Prodaja, dvosoban stan, 95m², Luštica Bay, Tivat
1/8
PREMIUM
Novogradnja

617,500 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 95m², Luštica Bay, Tivat

Luštica BayTivat
Stan95Dvosoban

Prodaje se moderan dvosoban stan u prestižnom kompleksu Lustica Centrale Idealna kombinacija komfora, prirode i vrhunske infrastrukture. Površina: 95 m² Cijena: 617.500 € U stanu: Svijetao dnevni...

Prodaja, dvosoban stan, 136m², Porto Montenegro, Tivat
1/11
PREMIUM
Novogradnja

1,350.000 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 136m², Porto Montenegro, Tivat

Porto MontenegroTivat
Stan136Dvosoban

Na prodaju: elegantan stan sa 2 spavaće sobe u srcu Porto Montenegra Površina: 136 m² + 20 m² terasa Prostrana kuhinja sa dnevnim boravkom i panoramskim prozorima, 2 udobne spavaće sobe, 3 moderna...

Prodaja, dvosoban stan, 135m², Porto Montenegro, Tivat
1/8
PREMIUM

1,500.000 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 135m², Porto Montenegro, Tivat

Porto MontenegroTivat
Stan135Dvosoban

Luksuzni stan u Porto Montenegru – zgrada Ksenija Lokacija: Tivat | Površina: 135 m² | 2 spavaće sobe | Pogled na more Opis: Elegantan stan na 4. spratu prestižne zgrade Ksenija, Porto Montenegro....

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Tivat, Crna Gora
1/10
PREMIUM
Novogradnja

210,000 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Tivat, Crna Gora

Stan45Jednosoban

Prodaje se moderna jednosobna stan u Tivtu Stan se nalazi u zgradi sa bazenom i liftom, u prestižnom području blizu centra grada. U 100 m – Crnogorska i Britanska škola, u 150 m – vrtić i Porto...

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Tivat, Crna Gora
1/11
PREMIUM
Novogradnja

500,000 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Tivat, Crna Gora

Stan55Jednosoban

Na prodaju: Potpuno namješten stan s pogledom na more u Boka Place, Tivat Karakteristike stana: 1 spavaća soba Kuhinja s trpezarijom Dnevni boravak Kupatilo Površina: 55 m² | Sprat: 4 Balkon s...

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora
1/6
PREMIUM
Novogradnja

213,345 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora

Stan65Dvosoban

Jedinstvena ponuda u Tivtu — moderni stambeni kompleks svega 600 m od mora! Trenutno je u prodaji preostalo samo 9 stanova — osigurajte svoj idealan stan! Dostupni stanovi: 64,65 m² – 213.345 € 69,19...

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Tivat, Crna Gora
1/2
PREMIUM
Novogradnja

228,327 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Tivat, Crna Gora

Stan69Dvosoban

Prodaja — prostran dvosoban stan u Tivtu | 69,19 m² Cijena: 228.327 € Površina: 69,19 m² Spavaće sobe: 2 Kupatila: 2 Cijena po m²: 3.300 € Moderan i svijetao stan u novom stambenom kompleksu, udaljen...

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora
1/2
PREMIUM

213,345 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora

Stan65Dvosoban

Prodaja — udoban dvosoban stan u Tivtu | 64,65 m² Cijena: 213.345 € Površina: 64,65 m² Spavaće sobe: 2 Kupatila: 2 Cijena po m²: 3.300 € Komforan stan sa promišljenim rasporedom u modernom kompleksu,...

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora
1/2
PREMIUM

213,345 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Tivat, Crna Gora

Stan65Dvosoban

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Tivat, Crna Gora
1/2
PREMIUM
Novogradnja

215,952 €

PREMIUM
prije 171 dan

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Tivat, Crna Gora

Stan66Dvosoban

Prodaja — funkcionalan dvosoban stan u Tivtu Cijena: 215.952 € Površina: 65,44 m² Spavaće sobe: 2 Kupatila: 1 Cijena po m²: 3.300 € Svijetao i praktičan stan sa dvije spavaće sobe i jednim kupatilom...

Prikazano 341-360 od 3,337 rezultata

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Ocijeni dinamiku tržišta

Ako je medijan dana na tržištu nizak i broj novih oglasa raste, očekuj bržu prodaju i budi spreman na brže donošenje odluke.

Uključi dodatne troškove

Porez, notarske troškove, agencijsku proviziju (ako je primjenjiva), eventualnu adaptaciju i garažno mjesto.

Brza pretraga nekretnina

Napomena o podacima

Podaci su ažurirani: 16. maj 2026. Vrijednosti se redovno osvježavaju i mogu varirati zavisno od lokacije, stanja nekretnine i trenutne potražnje. Sve informacije su bazirane na aktivnim oglasima i tržišnim analizama.