Estitor

Prodaja Nekretnina Radovanići, Herceg Novi

Pronađeno je 16 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Radovanići, Herceg Novi

Podaci su ažurirani 15.05.2026. u 21:04

Prodaja, plac, 816m², Radovanići, Herceg Novi
1/3

146,880 €

prije 23 dana

Prodaja, plac, 816m², Radovanići, Herceg Novi

Plac816

Odličan plac od 816 m² na Luštici, u naselju Radovanovići. Ovaj plac ima divan pogled na more i predstavlja odličnu priliku za izgradnju privatne kuće ili kao investicija.

Prodaja, plac, 614m², Radovanići, Herceg Novi
1/2

128,940 €

prije 23 dana

Prodaja, plac, 614m², Radovanići, Herceg Novi

Plac614

Plac od 614 m² na Luštici, Radovanovići, idealan za izgradnju stambenog objekta. Dozvoljena je gradnja 150 m² u osnovi plus 150 m² na spratu (ukupno 300 m²). Plac ima prelijep pogled na more i nalazi...

Prodaja, plac, 1140m², Radovanići, Herceg Novi
1/3

181,400 €

prije 23 dana

Prodaja, plac, 1140m², Radovanići, Herceg Novi

Plac1140

Prekrasan plac od 1.440 m², smješten na Luštici, u naselju Radovanovići. Na placu je dozvoljena gradnja objekta od 150 m² u osnovi, na dva sprata (ukupno 300 m²). Plac ima sjajan pogled na more i...

Prodaja Nekretnina Radovanići, Herceg · Herceg Novi · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, plac, 603m², Radovanići, Herceg Novi
1/4

Na Upit

prije 53 dana

Prodaja, plac, 603m², Radovanići, Herceg Novi

Plac603

EKSKLUZIVNA PRILIKA: PLAC ZA VILU ILI INVESTICIJU U RADOVANIĆIMA, LUŠTICA! Tražite idealno mjesto za izgradnju doma iz snova ili pametnu investiciju na Crnogorskom primorju? Predstavljamo vam rijedak...

MB

Milan Bulajic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, kuća, 268m², Radovanići, Herceg Novi
1/29

440,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 268m², Radovanići, Herceg Novi

Kuća268

Vila prodaje se hitno, povoljno Moderna kuća na Luštici, Ponta Veslo – najbolja je ponuda nekretnina u ovoj ekološki prihvatljivoj regiji s rijetkom mediteranskom vegetacijom, prekrasnim plažama i...

Prodaja, plac, 9000m², Radovanići, Herceg Novi
1/8

3,150.000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 9000m², Radovanići, Herceg Novi

Plac9000

Zemljište na Luštici – za izgradnju hotelskog kompleksa Površina – 9.000 m2 Pogled na more Postoji UTU. Namjena – hotelske sadrzaje T1

Prodaja, plac, 600m², Radovanići, Herceg Novi
1/2

36,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 600m², Radovanići, Herceg Novi

Plac600

Compact size 15 x 35m, 600m2, about 1km from Žanjica and 6km from Luštica Bay marina, ON THE ROAD, THIS ROAD REALLY EXISTS FOR CARS AND is a 3m wide creek that goes down from the main road to the lot...

Prodaja, plac, 800m², Radovanići, Herceg Novi
1/2

35,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 800m², Radovanići, Herceg Novi

Plac800

Ability to draw an objects. We offer about a hundred plots in Luštica from 150 m2 to 20,000 m2, urbanized and non-urbanized. Wide possibilities of guessing the price and payment method. Contact us:...

Prodaja, plac, 8600m², Radovanići, Herceg Novi
1/2

129,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 8600m², Radovanići, Herceg Novi

Plac8600

Prodaja, plac, 100m², Radovanići, Herceg Novi
1/2

84,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 100m², Radovanići, Herceg Novi

Plac100

For sale: Urbanized land plot, Luštica, Zambelici, priced at €70 per square meter, spanning a total area of 1200 square meters - an excellent investment opportunity. The plot boasts a rectangular...

Prodaja, plac, 8600m², Radovanići, Herceg Novi
1/2

129,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 8600m², Radovanići, Herceg Novi

Plac8600

Prodaja, plac, 3200m², Radovanići, Herceg Novi
1/5

482,550 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 3200m², Radovanići, Herceg Novi

Plac3200

IDD2387 A plot with a stunning view of the sea, Mamula Island, and Arza Fortress offers an extraordinary opportunity to build your perfect home. Divided into three urban plots of approximately 1000m2...

Prodaja, plac, 10800m², Radovanići, Herceg Novi
1/5

2,500.000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 10800m², Radovanići, Herceg Novi

Plac10800

685x Na prodaju zemljište od 11000 m2 iznad plaže Žanjice Odlična prilika za ulaganje za kupovinu zemljišta odmah iznad plaže Žanjice. Postoji pristup cesti sa zemljišta. Cijena: 230eur po m2. Za...

Prodaja, plac, 260m², Radovanići, Herceg Novi
1/9

26,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 260m², Radovanići, Herceg Novi

Plac260

For sale land of 260m2 in Zanjice - great investment opportunity Plot 270 m2, 1.2 km from Žanjica, 6 km from Luštica Bay, non-urbanized, touches the road along the entire southern side of the plot,...

Prodaja, kuća, 268m², Radovanići, Herceg Novi