Estitor

Prodaja Stanova Centar, Novi Sad - Strana 4

Pronađeno je 262 oglasa za upit Prodaja Stanova Centar, Novi Sad - Strana 4

Podaci su ažurirani 17.05.2026. u 04:04

Prodaja, garsonjera, 22m², Centar, Novi Sad
1/5

89,000 €

pre 22 dana

Prodaja, garsonjera, 22m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan22Garsonjera0 kupatila

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara – preko puta Futoške pijace, u Erker centru. Stan se...

Prodaja, četvorosoban stan, 91m², Centar, Novi Sad
1/14

262,440 €

pre 25 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 91m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan91Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 91m2. Stan je duplex. Nalazi se na odličnoj lokaciji u srcu grada. Svi potrebni sadržaji za porodičan život su u blizini stana. Odlčno komunicira sa...

Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Novi Sad
1/10

91,800 €

pre 29 dana

Prodaja, garsonjera, 29m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan29Garsonjera0 kupatila

Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u samom centru grada, površine 29 m². Stan se nalazi na petom spratu od ukupno pet spratova stambene zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Nekretnina poseduje...

Prodaja Stanova Centar, Novi Sad - Strana · Novi Sad · 54m² · 3.397 €/m²
Cena nekretnine183.000
40.000500.000
Učešće 20%: 36.600
Kredit: 146.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
814 €/mj.
za kredit od 146.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Novi Sad
1/10

211,150 €

pre 32 dana

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan70Dvosoban0 kupatila

Salonac u centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Dunavskog parka i Izvršnog veća, predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili poslovnu delatnost. Stan je površine 70 m², nalazi se na prvom spratu...

Prodaja, jednosoban stan, 25m², Centar, Novi Sad
1/7

82,400 €

pre 37 dana

Prodaja, jednosoban stan, 25m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan25Jednosoban0 kupatila

Prodajemo fantastičan, funkcionalan i namešten stan, savršeno organizovan za udoban svakodnevni život, nalazi se u Centru Novog Sada. Renoviran je i bez ulaganja. Stan je površine 25 m² i po...

Prodaja, četvorosoban stan, 148m², Centar, Novi Sad
1/18
Novogradnja

251,000 €

pre 37 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 148m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan148Četvorosoban1 kupatilo

PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, CENTAR Odlična ponuda! Četvorosobni stan u uzem centru Grada. Pogodan za porodicu sa troje dece. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i toaletom su jedna etaža. Iznad tri...

Prodaja, stan, 32m², Centar, Novi Sad
1/14

123,600 €

pre 38 dana

Prodaja, stan, 32m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan321 kupatilo

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižena veoma komforna garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak strogog centra grada, Pupinove palate, Futoške pijace, Spensa,...

Prodaja, trosoban stan, 102m², Centar, Novi Sad
1/20

294,200 €

pre 40 dana

Prodaja, trosoban stan, 102m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan102Trosoban2 kupatila

Novi Sad, Strogi centar grada.Snižena cena i dobra prilika za investiranje. Trosoban salonski stan sa dva ulaza (mogućnost podele na dva stana). Idealna lokacija, nadomak pešačke zone, Sinagoge,...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Centar, Novi Sad
1/19

120,400 €

pre 40 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan41Jednosoban1 kupatilo

Novi Sad, pešačka zona, ulica Svetozara Miletića. Namešten jednoipsoban stan sa galerijom. Strogi centar grada - pešak azona. Ovaj stambeni prostor nalazi se na II spratu zgrade starije gradnje bez...

Prodaja, stan, 29m², Centar, Novi Sad
1/13

154,500 €

pre 40 dana

Prodaja, stan, 29m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan291 kupatilo

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Uknjižena, luksuzno opremljena, komforna garsonjera nadomak pešačke zone i Pupinove palate. Atraktivna lokacija. Stan se prodaje sa kompletnim enterijerom sa...

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Centar, Novi Sad
1/17
Novogradnja

250,000 €

pre 40 dana

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan48Jednosoban1 kupatilo

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak strogog centra grada i TC...

Prodaja, jednosoban stan, 21m², Centar, Novi Sad
1/23

91,800 €

pre 44 dana

Prodaja, jednosoban stan, 21m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan21Jednosoban0 kupatila

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu, centar, odlicna lokacija, povrsine 21m2 uknjizeno, u...

Prodaja, četvorosoban stan, 152m², Centar, Novi Sad
1/2
Novogradnja

516,650 €

pre 50 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 152m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan152Četvorosoban0 kupatila

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji...Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije,svetao...

Prodaja, jednosoban stan, 108m², Centar, Novi Sad
1/10

378,200 €

pre 54 dana

Prodaja, jednosoban stan, 108m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan108Jednosoban1 kupatilo

KOMPLETNO RENOVIRAN PORODIČAN STAN U CENTRU NOVOG SADA — MIR I LUKSUZ NA TOP LOKACIJI Prodajemo četvorosoban stan, kompletno renoviran i namešten pre 4 godine, u kvalitetnoj zgradi poznatog i...

Prodaja, stan, 112m², Centar, Novi Sad
1/26
Novogradnja

475,000 €

pre 54 dana

Prodaja, stan, 112m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan1120 kupatila

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri...

Prodaja, jednosoban stan, 24m², Centar, Novi Sad
1/8

63,860 €

pre 57 dana

Prodaja, jednosoban stan, 24m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan24Jednosoban0 kupatila

*Jednoiposoban stan (potkrovlje), centar Novog Sada *Stan se nalazi u potkrovlju u centru Novog Sada. Sastoji se od dnevne sobe spojene sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase od 24 m²....

Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad
1/10

58,710 €

pre 57 dana

Prodaja, garsonjera, 16m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan16Garsonjera0 kupatila

Garsonjera, centar Novog Sada *Garsonjera se nalazi u centru Novog Sada. Površina stana je 16 m². *Stan se sastoji od jedne prostorije koja služi kao dnevni boravak i spavaći deo, i kupatila....

Prodaja, jednosoban stan, 29m², Centar, Novi Sad
1/6

69,010 €

pre 57 dana

Prodaja, jednosoban stan, 29m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan29Jednosoban0 kupatila

*Jednoiposoban stan (potkrovlje), centar Novog Sada *Stan od 29 m2, nalazi se u potkrovlju u centru Novog Sada. Sastoji se od dnevne sobe spojene sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila....

Prodaja, trosoban stan, 69m², Centar, Novi Sad
1/10

177,600 €

pre 59 dana

Prodaja, trosoban stan, 69m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan69Trosoban0 kupatila

Trosoban, komforan stan od 69 m² u centru Novog Sada, dvostrano orijentisan i svetao. Uknjižen 1/1, bez tereta, što omogućava sigurnu kupovinu. Stan je očuvan i nalazi se na prvom spratu. Parking za...

Prodaja, trosoban stan, 58m², Centar, Novi Sad
1/14
Novogradnja

200,850 €

pre 60 dana

Prodaja, trosoban stan, 58m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan58Trosoban0 kupatila

Na prodaju komforan trosoban stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, smešten u blizini centra grada, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji. Stan je renoviran i funkcionalno organizovan....

Prikazano 61-80 od 262 rezultata

Novi Sad – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u naselju centar je veoma aktivno i privlačno kupcima koji traže centralnu lokaciju. Zbog visoke potražnje, atraktivni i dobro održavani stanovi često brzo pronalaze kupce. Ključni faktori su stanje zgrade, spratnost i blizina sadržaja; prosečne tražene cene se kreću oko 3449 €/m². Preporučuje se postaviti realnu cenu, pripremiti urednu dokumentaciju i profesionalne fotografije, te postaviti oglas na Estitor.com kako biste brzo dosegli zainteresovane kupce.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Centar

Prosečna cena/m²
3,397 €
Aktivni oglasi
LIVE
223
Ažurirano danas
Novi oglasi
2
Proteklih 7 dana
Trend cena
RAST
+13.08%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosečna cena stanova u naselju Centar?

Prema analizi 223 aktivnih oglasa, prosečna cena za stan u naselju Centar (Novi Sad) iznosi 3,397 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u naselju Centar?

Analizirajući podatke za poslednje 3 godine, cena nekretnina u naselju Centar beleži stabilan rast od 13.1% godišnje.
Brzina prodaje:: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana pre nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u naselju Centar kao investicija?

Prosečna mesečna cena rente iznosi 492 €. Procenjeni prosečni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.2%, bez uračunatog rasta vrednosti same nekretnine.

Saveti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po ceni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gde se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Proveri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama proveri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.