148,423 €
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
148,423 € (2,910 €/m²)
51 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 51m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije

Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju je dvosoban stan površine 51 m2 u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, smešten u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, idealnoj kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad.

Stan se nalazi u zgradi starije, kvalitetne gradnje, na 5. spratu stambene zgrade sa liftom. Grejanje je gradsko, a stan poseduje klimu, što obezbeđuje komfor tokom cele godine.

Struktura: dvosoban stan
Kvadratura: 51 m²
Sprat: 5. sprat (lift)
Grejanje: gradsko
Stanje objekta: starija gradnja

Stan ima dve manje terase, koje trenutno nisu prikazane na fotografijama, ali dodatno doprinose funkcionalnosti i komforu prostora.

Lokacija i okruženje – Železnička stanica, Novi Sad

Lokacija je jedna od najtraženijih kada je u pitanju prodaja stanova Novi Sad, ali i izdavanje stanova u Novom Sadu, zbog izuzetne povezanosti i kompletne infrastrukture.

U neposrednoj blizini se nalaze:

vrtići i škole

autobuska stajališta

marketi i prodavnice

Železnička stanica Novi Sad

Odlična saobraćajna povezanost i blizina svih sadržaja čine ovaj dvosoban stan kod Železničke stanice idealnim izborom za život ili kao sigurna investicija.