Estitor

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 306

Pronađeno je 14,660 oglasa za upit Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 306

Podaci su ažurirani 19.05.2026. u 14:42

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Zagorič, Podgorica
1/15

167,000 €

prije 76 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Zagorič, Podgorica

Stan45Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se namjšten jednosoban stan na elitnoj lokaciji izmedju Ruske ambasade i obale Morače. Stan se nalazi na 5 spratu stambene zgrade „Tenet“ koja posjeduje lift i privatani parking. Stan je...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/8
Novogradnja

156,000 €

prije 76 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se nov, neuseljavan jednosoban stan u zgradi Bemax na Starom Aerodromu. Stan je površine 46 m² i nalazi se na prvom spratu. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i...

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Dalmatinska ulica, Podgorica
1/15

176,000 €

prije 76 dana

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Dalmatinska ulica, Podgorica

Stan73Dvosoban2 kupatila

Prodaja dvosobnog nenamjestenog stana povrsine 73m2, Dalmatinska ulica (u blizini Ćilimare). Prvi sprat. Zgrada posjeduje lift. Parking mjesto (rampa). Uredna dokumentacija. Renoviran stan. Cijena...

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar
1/6
Novogradnja

132,000 €

prije 76 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan površine 47.25m² u izgradnji, u Baru (iza klinike Zejnilović). Stan se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade i odlikuje ga odličan raspored prostorija, koji omogućava...

Prodaja, jednosoban stan, 60m², Sutorina, Herceg Novi
1/9

230,000 €

prije 76 dana

Prodaja, jednosoban stan, 60m², Sutorina, Herceg Novi

Stan60Jednosoban1 kupatilo

Herceg Novi, Sutorina, stan površine 60m2. Stan se nalazi u okviru novog stambenog kompleksa. Kompleks je smješten u tihom i mirnom mjestu, odlikuje ga visok kvalitet gradnje i upotreba savremenih...

Prodaja, trosoban stan, 120m², Master Kvart, Podgorica
1/19
Novogradnja

420,000 €

prije 76 dana

Prodaja, trosoban stan, 120m², Master Kvart, Podgorica

Stan120Trosoban3 kupatila

Odlična investicija, Odmah useljiv. Lux trosoban stan 120m2 , dvije garaze 420000

Jelena Damjanovic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, dvosoban stan, 62m², Podgorica, Crna Gora
1/10

169,000 €

prije 76 dana

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Podgorica, Crna Gora

Stan62Dvosoban0 kupatila

Prodajemo- dvosoban namješten stan. Stan je površine 62m2, vrlo funkcionalan. Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa izlazom na terasu, kupatilo, dvije spavaće sobe...