Estitor

Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana 9

Pronađeno je 25,441 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana 9

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 02:01

Prodaja, kuća, 270m², Gornja Gorica, Podgorica
1/18
PREMIUM

690,000 €

PREMIUM
prije 142 dana

Prodaja, kuća, 270m², Gornja Gorica, Podgorica

Kuća270Trosobna3 kupatila

Chado Villa, Podgorica [porodična vila na prodaju] (English language is below) Novogradnja, Lux, Odlična investicija, Blizu škole, Miran kraj Posebni uslovi pri kupovini u ranoj fazi izgradnje....

Evgenii Ledenev

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, plac, 644m², Tološi, Podgorica
1/8
PREMIUM

225,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 644m², Tološi, Podgorica

Plac644

Prodajem urbanizovan plac u najtraženijem dijelu Tološa, Podgorica! Veličine 644 m², idealno pozicioniran u mirnom i veoma traženom dijelu Tološa. Smješten u Ulici SKOJ-a, ali povučen od glavne...

DZ

Dragan Z

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 77m², Bečići, Budva
1/12
PREMIUM
Novogradnja

273,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 77m², Bečići, Budva

Stan77Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se prostran jednosoban stan od 77m², smješten u prizemlju novoizgrađenog premium stambenog kompleksa u Budvi, nenamješten i spreman za useljenje. Sastoji se od dnevne i trpezarijske zone od...

SP

Slavica Pantović

Oglašivač

Pozovi
Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 64m², City Kvart, Podgorica
1/13
Verifikovano
PREMIUM

255,000 €

PREMIUM
prije 46 dana

Prodaja, dvosoban stan, 64m², City Kvart, Podgorica

Stan64Dvosoban2 kupatila

Prodaje se lijepo namješten dvosoban stan u City kvartu , na odličnoj lokaciji u Podgorici.Stan je vrlo prostran i osvijetljen, potpuno namješten svim potrebnim stvarima za život.Kupatilo +...

Prodaja, dvosoban stan, 106m², Dobrota, Kotor
1/20
PREMIUM

420,000 €

PREMIUM
prije 23 dana

Prodaja, dvosoban stan, 106m², Dobrota, Kotor

Stan106Dvosoban2 kupatila

Moderan dvosoban stan sa pogledom na more u Dobroti.Stan je smješten na prvom spratu i ima ukupnu unutrašnju površinu od 106m2.Sastoji se od otvorenog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dvije...

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Orahovac, Kotor
1/12
PREMIUM

299,000 €

PREMIUM
prije 23 dana

Prodaja, dvosoban stan, 77m², Orahovac, Kotor

Stan77Dvosoban2 kupatila

Prodaje se dvosoban stan sa panoramskim pogledom na more u naselju Orahovac, u Kotoru.Stan ima ukupnu unutrašnju površinu od 77m2. Sastoji se od otvorenog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,...

Prodaja, trosoban stan, 116m², Tivat, Crna Gora
1/37
PREMIUM

330,000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 116m², Tivat, Crna Gora

Stan116Trosoban0 kupatila

Predstavljamo Vašoj pažnji prostran penthouse sa 3 spavaće sobe koji se nalazi u srcu Tivta. Ova jedinstvena nekretnina nalazi se u novom kompleksu opremljenom sa 2 bazena, na par koraka od sve...

Prodaja, kuća, 500m², Orahovac, Kotor
1/23
PREMIUM

1,750.000 €

PREMIUM
prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 500m², Orahovac, Kotor

Kuća500

Vila u Orahovcu, smještena na prvoj liniji mora, pravo je remek djelo arhitekture i dizajna. Sa veličanstvenim bazenom okruženim zelenim površinama, idealan je za one koji cijene udobnost i luksuz....

Prodaja, jednosoban stan, 50m², City Kvart, Podgorica
1/11
Verifikovano