Estitor

Prodaja Nekretnina Herceg Novi - Strana 25

Pronađeno je 2,584 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Herceg Novi - Strana 25

Podaci su ažurirani 20.05.2026. u 14:53

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Đenovići, Herceg Novi
1/7

115,000 €

prije 65 dana

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Đenovići, Herceg Novi

Stan47Dvosoban1 kupatilo

🌊Herceg Novi Đenovići🏠Na prodaju dvosoban stan 47m2 💰115000e✅Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, 2 spavaće sobe i kupatila. ✅Potpuno...

MV

Mirko Vujovic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, dvosoban stan, 73m², Centar, Herceg Novi
1/7

190,000 €

prije 65 dana

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Centar, Herceg Novi

Stan73Dvosoban1 kupatilo

73 m² lokaciji u Herceg Novom, u blizini glavne autobuske stanice, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i kompletno je renoviran i namješten, spreman za...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Topla, Herceg Novi
1/6
Novogradnja

Na Upit

prije 65 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Topla, Herceg Novi

Stan41Jednosoban1 kupatilo

Novi stanovi u izgradnji u naselju Topla 2, Herceg Novi. Gradnja je visokog kvaliteta, sa kvalitetnim materijalima, liftom, podzemnim garažama (dva nivoa sa posebnim ulazima) i garancijom na izvedene...

Prodaja Nekretnina Herceg Novi - Strana · Herceg Novi · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, stan, 146m², Herceg Novi, Crna Gora
1/32

509,000 €

prije 65 dana

Prodaja, stan, 146m², Herceg Novi, Crna Gora

Stan1460 kupatila

ID 1324 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 06*/****-***. Prodajemo 146m2 na obali Herceg Novog. Postoje nekretnine koje kupujete digitronom, i one koje kupujete jer ste...

Prodaja, kuća, 336m², Kamenari, Herceg Novi
1/10

2,500.000 €

prije 66 dana

Prodaja, kuća, 336m², Kamenari, Herceg Novi

Kuća336Četvorosobna2 kupatila

Na prodaju jedinstvena istorijska nekretnina u Kamenarima Potpuno obnovljena stara vodena mlinica iz 1812. godine Na ekskluzivnoj lokaciji u Kamenarima nalazi se ova rijetka i autentična nekretnina,...

Prodaja, trosoban stan, 73m², Centar, Herceg Novi
1/7

Na Upit

prije 66 dana

Prodaja, trosoban stan, 73m², Centar, Herceg Novi

Stan73Trosoban1 kupatilo

Izuzetna prilika u srcu Herceg Novog! Predstavljamo vam renoviran stan sa očaravajućim pogledom na more, smješten na savršenoj lokaciji – samo 5 minuta pješice od centra grada i u blizini autobuske...

SK

Silva Kaludjerovic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, plac, 536m², Igalo, Herceg Novi
1/3

180,000 €

prije 68 dana

Prodaja, plac, 536m², Igalo, Herceg Novi

Plac536

Urbanizovano zemljiste Igalo Herceg Novi. Povrsina parcele 536 m2, mogucnost gradnje bojekta do 1.000 m2 bruto povrsine, 5 etaza. Mogucnost zajednicke gradnje. Udaljenost parcele od glavnog...

Prodaja, plac, 8500m², Žvinje, Herceg Novi
1/6

435,000 €

prije 68 dana

Prodaja, plac, 8500m², Žvinje, Herceg Novi

Plac8500

Zemljiste sa odlicnim pogledom na more Zvinje Herceg Novi. Ukupna povrsina zemljista 8.500 m2. Mogucnost gradnje vise objekata, parcelacije. Mogucnost parcelacije zemljsta na manje katastarske...

Prodaja, kuća, 297m², Herceg Novi, Crna Gora
1/4

1,349.000 €

prije 68 dana

Prodaja, kuća, 297m², Herceg Novi, Crna Gora

Kuća2970 kupatila

This property is currently in the process of legalization. Nestled in the peaceful and authentic surroundings of Veslo Bay on the Luštica Peninsula, this exceptional residence represents a rare...

Prodaja, četvorosoban stan, 106m², Centar, Herceg Novi
1/15

610,000 €

prije 68 dana

Prodaja, četvorosoban stan, 106m², Centar, Herceg Novi

Stan106Četvorosoban3 kupatila

Ekskluzivno u ponudi trosoban stan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smješten u prizemlju manje stambene kuće (ukupno dva sprata), na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Herceg Novom –...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Đenovići, Herceg Novi
1/16
Novogradnja

149,500 €

prije 68 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Đenovići, Herceg Novi

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji, smješten u predivnim Đenovićima, Herceg Novi – na prvoj liniji do mora! Ovaj stan površine 46 m², pozicioniran na prvom spratu stambenog...

Prodaja, poslovni prostor, 534m², Đenovići, Herceg Novi
1/5

1,400.000 €

prije 68 dana

Prodaja, poslovni prostor, 534m², Đenovići, Herceg Novi

Poslovni prostor534

Ovaj mini-hotel na samoj obali mora u Đenovićima je gotova investicijska prilika na jednoj od najtraženijih lokacija u Boki. Nekretnina se nalazi direktno na obali, s direktnim pristupom rivijeri,...

Prodaja, garsonjera, 33m², Njivice, Herceg Novi
1/8

67,000 €

prije 69 dana

Prodaja, garsonjera, 33m², Njivice, Herceg Novi

Stan33Garsonjera1 kupatilo

Prodaja — garsonjera sa pogledom na more, Njivice (Herceg Novi) U mirnom dijelu naselja Njivice, u blizini mora, prodaje se udobna garsonjera sa stalnim pogledom na Jadransko more. Stan je odlična...

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Centar, Herceg Novi
1/12

380,000 €

prije 69 dana

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Centar, Herceg Novi

Stan79Dvosoban1 kupatilo

Dvosoban stan na ekskluzivnoj lokaciji setaliste 5 Danica Herceg Novi. Povrsina stana 79 m2, raspored prostorija: ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dvije spavace sobe,kupatilo,...

Prodaja, kuća, 160m², Herceg Novi, Crna Gora
1/9
Verifikovano

650,000 €

prije 69 dana

Prodaja, kuća, 160m², Herceg Novi, Crna Gora

Kuća1600 kupatila

Herceg Novi, Stari Grad – Kuća na prodaju Ova autentična nekretnina se prostire na dva stambena nivoa ukupne površine oko 160 m² i posjeduje sjajno dvorište od oko 100 m², smješteno u samom gradskom...

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Centar, Herceg Novi
1/10

140,000 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Centar, Herceg Novi

Stan36Jednosoban1 kupatilo

Prodaja stanova Herceg Novi – Jednosoban stan sa panoramskim pogledom na more, centar ID-S2257 Kategorija: prodaja Vrsta: stan Opstina: Herceg Novi Naselje: Herceg Novi – centar Povrsina: 38m² (u...

Prodaja, kuća, 111m², Igalo, Herceg Novi
1/15

2,000.000 €

prije 69 dana

Prodaja, kuća, 111m², Igalo, Herceg Novi

Kuća1117 kupatila

Herceg Novi, Igalo, mini hotel na prvoj liniji površine 111m2, plac 223m2, pogled na more. U prizemlju se nalazi mliječni restoran, dok je na prvom i drugom spratu i u potkrovlju smješteno ukupno...

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Centar, Herceg Novi
1/12

140,000 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Centar, Herceg Novi

Stan38Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u samom centru Herceg Novog, sa prelijepim otvorenim pogledom na more. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje...

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Igalo, Herceg Novi
1/7

136,832 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Igalo, Herceg Novi

Stan43Jednosoban1 kupatilo

Lokacija: Prizemlje luksuznog kompleksa Površina: 42,76 m² Cijena po m²: 3.200 € Ovaj moderni studio stan u luksuznom zatvorenom kompleksu savršen je izbor za one koji traže udobnost, sigurnost i...

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Topla, Herceg Novi
1/7

156,000 €

prije 69 dana

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Topla, Herceg Novi

Stan40Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju funkcionalan jednosoban stan površine 43 m², smješten na prvom spratu stambene zgrade u naselju Topla 1, u ulici Miće Vavića. Stan je južno orijentisan, što omogućava dosta prirodne...

Prikazano 481-500 od 2,584 rezultata

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Ocijeni dinamiku tržišta

Ako je medijan dana na tržištu nizak i broj novih oglasa raste, očekuj bržu prodaju i budi spreman na brže donošenje odluke.

Uključi dodatne troškove

Porez, notarske troškove, agencijsku proviziju (ako je primjenjiva), eventualnu adaptaciju i garažno mjesto.

Brza pretraga nekretnina