Estitor

New Construction – Two-Bedroom Apartments for Sale in Bar

Found 123 listings for search New Construction – Two-Bedroom Apartments for Sale in Bar

Data updated on 05/12/2026 at 07:24 PM

Sale, two bedroom apartment, 71m², Centar, Bar
1/14
PREMIUM
New Construction

185,000 €

PREMIUM
4 days ago

Sale, two bedroom apartment, 71m², Centar, Bar

Apartment712-bedroom2 bathrooms

Na prodaju dvosoban stan u modernom stambenom kompleksu Fortuna Homes. Stan ima površinu od 71 m² i nalazi se na višoj spratnosti, što pruža dodatnu privatnost, osvijetljenost i lijep pogled. Stan je...

KvadratLux Nekretnine

Advertiser

Call
Sale, two bedroom apartment, 74m², Bjeliši, Bar
1/12
PREMIUM
New Construction

155,000 €

PREMIUM
7 days ago

Sale, two bedroom apartment, 74m², Bjeliši, Bar

Apartment742-bedroom2 bathrooms

Prodaje se nov, legalizovan stan površine 74 m² u Baru, naselje Bjeliši / Topolica IV. Stan ima odličan raspored i funkcionalan plan prostora, idealan za porodicu ili kao investicija. Struktura: 2...

Sale, two bedroom apartment, 82m², Centar, Bar
1/3
PREMIUM
New Construction

Request

PREMIUM
27 days ago

Sale, two bedroom apartment, 82m², Centar, Bar

Apartment822-bedroom1 bathroom

U ponudi su luksuzni stanovi u novoj stambenoj zgradi u centru Bara, u blizini Sohoa. Objekat je projektovan i gradi se po EU standardima, uz korišćenje najkvalitetnijih materijala i savremene...

New Construction – Two-Bedroom Apartments for Sale in · Bar · 73m² · 2.677 €/m²
Property price195.000
40.000500.000
Down payment 20%: 39.000
Loan: 156.000
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
867 €/mj.
for a loan of 156.000 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 70m², Makedonsko naselje, Bar
1/16
PREMIUM
New Construction

195,000 €

PREMIUM
27 days ago

Sale, two bedroom apartment, 70m², Makedonsko naselje, Bar

Makedonsko naseljeBar
Apartment702-bedroom1 bathroom

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u novogradnji, smješten na prvom spratu moderne zgrade, udaljen svega 200 metara od mora. Ova elegantna nekretnina nudi savršen spoj komfora, privatnosti i blizine...

Sale, two bedroom apartment, 69m², Šušanj, Bar
1/15
PREMIUM
New Construction

200,000 €

PREMIUM
77 days ago

Sale, two bedroom apartment, 69m², Šušanj, Bar

Apartment692-bedroom2 bathrooms

Prodaje se stan u novogradnji(direktno od vlasnika). Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom. Stan ima dosta dnevne svjetlosti, dvije terase sa pogledom na more. Posjeduje kupatilo i odvojeni WC, kao...

VJ

Vuk Jovović

Advertiser

Call
Sale, two bedroom apartment, 61m², Sutomore, Bar
1/11
PREMIUM
New Construction

159,500 €

PREMIUM
154 days ago

Sale, two bedroom apartment, 61m², Sutomore, Bar

Apartment612-bedroom1 bathroom

Two-Bedroom Apartment in a Resort-Style Complex – Enjoy Coastal Comfort and Luxury Living For sale: an elegant two-bedroom apartment in a modern residential complex with amenities inspired by luxury...

Ivan Šćekić

Advertiser

Call
Sale, two bedroom apartment, 64m², Centar, Bar
1/9
PREMIUM
New Construction

205,000 €

PREMIUM
84 days ago

Sale, two bedroom apartment, 64m², Centar, Bar

Apartment642-bedroom1 bathroom

PRODAJA / SALE Prodaje se dvosoban stan u novogradnji, sa parking mjestom u garaži. Zgrada posjeduje video nadzor,video interfon, zelenilo oko objekta. Nalazi se 500 m od mora/plaže. Stan ima 64m2....