Estitor

Prodaja Stanova Centar, Novi Sad - Strana 8

Pronađeno je 262 oglasa za upit Prodaja Stanova Centar, Novi Sad - Strana 8

Podaci su ažurirani 17.05.2026. u 22:27

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Centar, Novi Sad
1/13
Novogradnja

182,300 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan59Dvosoban0 kupatila

- U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u ulici Augusta Cesarca u zgradi novije gradnje - Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase -...

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Novi Sad
1/1

207,440 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan52Dvosoban0 kupatila

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 52m2. Stan je u izgradnji. Visok kvalitet gradnje i opreme. Cena stana sa pdv. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja u...

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Centar, Novi Sad
1/20
Novogradnja

196,000 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan49Jednosoban0 kupatila

Prodaje se nov jednoiposoban stan u Pupinovoj palati, površine 49m2. Stan se prodaje sa nameštajem i kuhinjskom tehnikom. Vredno svakog razgledanja. U cenu stana je uračunata agencijska provizija....

Prodaja Stanova Centar, Novi Sad - Strana · Novi Sad · 54m² · 3.397 €/m²
Cena nekretnine183.000
40.000500.000
Učešće 20%: 36.600
Kredit: 146.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
814 €/mj.
za kredit od 146.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, trosoban stan, 101m², Centar, Novi Sad
1/22
Novogradnja

404,000 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 101m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan101Trosoban0 kupatila

Prodaje se nov stan/poslovni apartman u Pupinovoj palati, površine 101m2. Stan se prodaje sa nameštajem i kuhinjskom tehnikom. Opremljen je za poslovni prostor, kancelarije. Vredno svakog...

Prodaja, trosoban stan, 102m², Centar, Novi Sad
1/6

273,000 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 102m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan102Trosoban0 kupatila

Predstavljamo Vam prodaju prostranog salonskog stana, koji se nalazi na veoma traženoj lokaciji, na korak do centra grada i pešačke zone. Idealno kako za život tako i za kancelarijske delatnosti....

Prodaja, dvosoban stan, 41m², Centar, Novi Sad
1/1

166,440 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 41m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan41Dvosoban

MODERAN STAN U CENTRU – NA PRODAJU *U ponudi su stanovi u modernoj i potpuno opremljenoj zgradi u centru grada, sa garažama i poslovnim prostorima. Okolina nudi odličnu povezanost sa svim delovima...

Prodaja, trosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad
1/10
Novogradnja

204,000 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan68Trosoban0 kupatila