95,550 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Palilula, Niš - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Palilula, Niš - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Palilula, Niš - image 3
95,550 € (1,950 €/m²)
49 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 49m2 nalazi se u prizemlju stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih podrumskih prostorija, jednog savremenog lifta. U gradnji se koriste visokokvalitetni materijali u skladu sa svim zahtevima energetske efikasnosti: svi zidovi će biti obloženi“demit” fasadom sa termoizolacijom od kamene vune debljine 10cm, I klase otpornosti prema požaru A1, na podovima će biti postavljen parket, u kuhinji, kupatilu i hodniku će biti postavljena granitna keramika, spoljašnja stolarija u stambenom objektu će biti PVC profila sa jednostrukim krilima i termopan staklima sa spoljašnjim Al roletnama sa unutrašnjom kutijom, unutrašnja stolarija je drvena sa drvenim štokovima i furniranim krilima, grejanje će biti na inverter klime. Predviđeno je ukupno 15 parking mesta od kojih je 12 garažnih.Objekat se nalazi u delu grada koji je jako miran, sa nefrekventnim saobraćajem i dobro povezan autobuskom linijom do samog centra grada, pa predstavlja idealno mesto za Vaš kvalitetan i komforan život. U cenu je uključen PDV i kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a u iznosu od 10%.Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.