229,900 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
229,900 € (3,431 €/m²)
67 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu, kako zbog blizine reke, savskog keja i šetališta, tako i zbog sjajne infrastrukture, novoizgrađenih naselja Savada, Blok A i Belvil, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na šestom spratu u urednoj i održavanoj zgradi sa dva lifta. U blizini su atraktivni TC Delta City, Dom zdravlja, pijaca, pošta, vrtići i osnovne škole, kao i svi ostali neophodni sadržaji za udoban život. Odlično je povezan sa svim delovima grada autobuskim i tramvajskim linijama prevoza.
Stan je dvostrano orijentisan - dnevni boravak, spavaća soba i lođa (sa otvorenim pogledom što stanu daje dobru osvetljenost) su zapadno orijentisani dok su kuhinja i trpezarija istočno. Poseduje zajedničku vešernicu na spratu. Odmah useljiv!
Agencijska provizija 2%
i

Detalji o nekretnini

ID oglasa
525065
Objavljeno
20.02.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

67m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

6. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3431.34 €

Učešće 45,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
183,920 €
Učešće
45,980 €
Ukupna kamata
83,565 €
Ukupno plaćanje
267,485 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 7.44% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3707.06 €/m²

Ova nekretnina je 13.44% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 59 m²

3,707 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
88
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

City Hedonia

Registarski broj

997

Lokacija

Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije

Kvadratura

67m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CN

City Hedonia

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, trosoban stan, 90m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije