168,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 17
168,000 € (4,541 €/m²)
37 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju stan na Novom Beogradu, Blok 70a

Prodaje se 1.5 stan povrsine 37m², koji se nalazi na 7. spratu od ukupno 8 spratova.

Odlicna lokacija na Novom Beogradu, u jednom od najtrazenijih delova grada, sa kompletnim sadrzajem u neposrednoj blizini – prodavnice, skole, vrtici, prevoz i svi neophodni sadrzaji za svakodnevni zivot.

Bez terase

Cena: 168.000€

Za vise informacija i dogovor oko gledanja, pozovite. Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558758
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
19.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

37m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

7. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4540.54 €

Učešće 33,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
814 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
134,400 €
Učešće
33,600 €
Ukupna kamata
61,065 €
Ukupno plaćanje
195,465 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 22.02% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3721.27 €/m²

Ova nekretnina je 11.86% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 42 m²

3,721 €
Prosečna godišnja cena
+4%
Trend cena (godišnje)
14
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bjanca Nekretnine

Registarski broj

1731

Lokacija

Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije

Kvadratura

37m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BE

Bjanca Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, trosoban stan, 90m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije