249,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 18
249,000 € (4,527 €/m²)
55 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište i uređeni park, svetao, na sunčanoj strani. Uz stan se prodaje i garažno mesto po ceni od 30.000 eur. Stan je pogodan kako kao poslovni, tako i kao stambeni prostor.

Airport Garden je novi objekat koji se nalazi na idealnoj lokaciji, u bloku 65. Odlikuje se visokim standardom gradnje kao i veoma kvalitetnim završnim radovima i materijalima. Grejanje i hlađenje obezbeđeni su pomoću toplotnih pumpi, u kuhinji i kupatilu je podno grejanje. Zgrada ima sopstveni menadžment, kao i dvorište sa igralištem za decu.

Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene

ID oglasa: 25676.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557944
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Parking

True

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4527.27 €

Učešće 49,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,207 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
199,200 €
Učešće
49,800 €
Ukupna kamata
90,507 €
Ukupno plaćanje
289,707 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Novi Beograd Blok 65

Novi Beograd Blok 65
Novi Beograd Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 10.96% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Blok 65

Prosečna cena: 5084.51 €/m²

Ova nekretnina je 6.38% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Blok 65

Prosečna veličina: 59 m²

5,085 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
13

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65

Kvadratura

55m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EN

Eminent Nekretnine

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, poslovni prostor, 230m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije