292,000 €
  • Sale, land lot, 9400m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, land lot, 9400m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, land lot, 9400m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, land lot, 9400m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, land lot, 9400m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
292,000 € (31 €/m²)
9400 m²

Sale, land lot, 9400m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

Futog, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

06*/****-*** Prodajemo Plac u Futogu,industrijska zona,put prema Planti i Bačkom Petrovcu, asfaltni prilaz,izlaz na dva puta,sastoji se iz dve parcele.

Real estate details

Ad ID
450051
Published
23.07.2025
Property Type

Land lot

Area

9400m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 31.06 €

Down payment 58,400 €

Monthly installment
1,416 €

240 total installments

Loan amount
233,600 €
Down payment
58,400 €
Total interest
106,137 €
Total payment
339,737 €

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Futog

Area

9400m²

Kuća in Futog

Sale, house, 100m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

154,500 €

Futog

4 rooms 0 100
Sale, house, 100m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Futog

Sale, house, 185m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

226,600 €

Futog

5 rooms 0 185
Sale, house, 185m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Futog

Sale, house, 99m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

206,000 €

Futog

6 rooms 0 99
Sale, house, 99m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Zemljište in Futog

Sale, land lot, 1024m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije