576,000 €
  • Sale, land lot, 5600m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, land lot, 5600m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
576,000 € (103 €/m²)
5600 m²

Sale, land lot, 5600m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije

Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Građevinska parcela, izlazi na auto put, front parcele 48 m x 116,5 m.
odličan.

Real estate details

Ad ID
440007
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

5600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 102.86 €

Down payment 115,200 €

Monthly installment
2,792 €

240 total installments

Loan amount
460,800 €
Down payment
115,200 €
Total interest
209,366 €
Total payment
670,166 €

Agency (intermediary)

Dukat NS Nekretnine

Registration number

1296

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Klisa

Area

5600m²

Stan in Klisa

Sale, four bedroom apartment, 95m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije

199,000 €

Klisa

4 rooms 0 95
Stan in Klisa

Sale, apartment, 100m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije

209,500 €

Klisa

5 rooms 0 100
Sale, apartment, 100m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Klisa

Sale, three bedroom apartment, 63m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije

141,600 €

Klisa

3 rooms 0 63