49,900 €
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 2
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 3
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 4
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 5
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 6
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 7
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 8
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 9
49,900 € (100 €/m²)
500 m²

Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Srbija

Property description

Gradjevinski plac 553m Bukovac Kosovska ulica za gradnju kuće
Lokacija: Bukovac (Srbija, Novi Sad)
Namena: Porodično stanovanje
Površina zemljišta: 553m2
Put do placa: Asfaltni put
Dodatne informacije
Struja, Gas

Tekst oglasa
Ekskluzivna prodaja

Oglasavamo prodaju, GRADJEVINSKI PLAC 553m na Fruskoj gori u mestu Bukovac, blizu Novog Sada, u urbanom delu naselja, Kosovska ulica , sva infrastruktuira je tu, struja, voda, gas . . .dozvoljena gradnja Su+Pr+1 porodična kuća. Za više informacija pozovite agenta 06*/****-***

Ekskluzivno pravo prodaje Bombyx reg 217

Real estate details

Ad ID
439293
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 99.80 €

Down payment 9,980 €

Monthly installment
242 €

240 total installments

Loan amount
39,920 €
Down payment
9,980 €
Total interest
18,138 €
Total payment
58,058 €

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Srbija

Novi Sad

Area

500m²

Poslovni prostor in Kać

Sale, office space, 1200m², Kać, Novi Sad Sve Podlokacije

700,400 €

Kać

1200
Sale, office space, 1200m², Kać, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Adice

Sale, one bedroom apartment, 29m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

65,000 €

Adice

1 room 0 29
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, apartment, 129m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

412,000 €

Adamovićevo Naselje

6 rooms 0 129