14,500 €
  • Sale, land lot, 623m², Sarina Medja, Jagodina - image 1
  • Sale, land lot, 623m², Sarina Medja, Jagodina - image 2
  • Sale, land lot, 623m², Sarina Medja, Jagodina - image 3
  • Sale, land lot, 623m², Sarina Medja, Jagodina - image 4
14,500 € (23 €/m²)
623 m²

Sale, land lot, 623m², Sarina Medja, Jagodina

Sarina Medja, Jagodina Srbija

Property description

Ima priključak za monofaznu struju.
Trenutno nije dozvoljena gradnja.
Gradska lokacija.

Real estate details

Ad ID
440537
Published
10.07.2025
Updated
14.04.2026
Property Type

Land lot

Area

623m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 23.27 €

Down payment 2,900 €

Monthly installment
70 €

240 total installments

Loan amount
11,600 €
Down payment
2,900 €
Total interest
5,270 €
Total payment
16,870 €

Area

623m²

Stan in Sarina Medja

Sale, one bedroom apartment, 37m², Sarina Medja, Jagodina

38,000 €

Sarina Medja

1 room 0 37
Sale, one bedroom apartment, 37m², Sarina Medja, Jagodina
Stan in Sarina Medja

Sale, one bedroom apartment, 42m², Sarina Medja, Jagodina

64,000 €

Sarina Medja

1 room 0 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Sarina Medja, Jagodina
Stan in Sarina Medja

Sale, two bedroom apartment, 67m², Sarina Medja, Jagodina

75,000 €

Sarina Medja

2 rooms 0 67
Sale, two bedroom apartment, 67m², Sarina Medja, Jagodina