123,600 €
  • Sale, land lot, 4100m², Čortanovci, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 4100m², Čortanovci, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 4100m², Čortanovci, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 4100m², Čortanovci, Inđija - image 4
123,600 € (30 €/m²)
4100 m²

Sale, land lot, 4100m², Čortanovci, Inđija

Čortanovci, Inđija Srbija

Property description

Prodaje se plac od 41 ar u vikend zoni Čortanovci, Nova Tidija, okružen prelepim zelenilom. Nalazi se samo 300 m vazdušnom linijom od Vile Stanković, koja je smeštena na tački sa najčistijim vazduhom u okolini, gde se susreću različiti vetrovi, stvarajući jedinstveni prirodni fenomen poznat kao ruža vetrova.

Plac ima dva prilazna puta od asfalta i priključak na vodovod, što ga čini idealnim za izgradnju vikendice ili kuće za odmor. Ova lokacija pruža mir i tišinu, uz savršen spoj prirode i pristupačnosti.

Tip zemljišta: Građevinsko zemljište
Površina: 41 ar

Ovo je jedinstvena prilika da investirate u nekretninu na jednoj od najlepših lokacija u okolini!

Za više informacija, kontaktirajte nas.
Agencija Dva Zvona - +06*/****-***

Real estate details

Ad ID
403030
Published
19.06.2025
Updated
07.03.2026
Property Type

Land lot

Area

4100m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.15 €

Down payment 24,720 €

Monthly installment
599 €

240 total installments

Loan amount
98,880 €
Down payment
24,720 €
Total interest
44,926 €
Total payment
143,806 €

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Inđija

Čortanovci

Area

4100m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Čortanovci

Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija

128,750 €

Čortanovci

3 rooms 0 38
Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija

59,500 €

Čortanovci

1700
Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija

77,250 €

Čortanovci

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija

33,500 €

Čortanovci

2600
Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija