26,500 €
  • Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija - image 4
  • Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija - image 5
  • Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija - image 6
  • Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija - image 7
26,500 € (14 €/m²)
1900 m²

Sale, land lot, 1900m², Čortanovci, Inđija

Čortanovci, Inđija Srbija

Property description

PLAC ZA GRADNJU I VOĆNJAK – 19 ari, Čortanovci, struja, voda, dozvoljena gradnja!

Na prodaju plac površine 19 ari u Čortanovcima, u vikend zoni sa dozvoljenom gradnjom. Lokacija je idealna za izgradnju kuće, vikendice ili seoskog domaćinstva, kao i za sadnju voća zahvaljujući izuzetnoj plodnosti zemlje i pogodnoj mikroklimi bez kasnih mrazeva.

Karakteristike:
*Površina: 19 ari
*Dozvoljena gradnja (građevinsko zemljište)
*Prilaz: širok tucanički put
*Infrastruktura: struja na placu, voda dostupna kopanjem bunara ili bazena
*Ravna parcela, lako dostupna

Plac je savršen za:
*Gradnju porodične kuće ili vikendice
*Zasade voćnjaka (breskve, šljive, trešnje, vinova loza…)
*Postavljanje montažnog objekta, plastenika ili prostora za rekreaciju

*Naselje u podnožju Fruške gore, poznato po zdravom vazduhu, prirodnom okruženju i blizini Dunava. Udaljeno je 23 km od Novog Sada i 60 km od Beograda. Selo ima osnovnu školu, ambulantu, prodavnice, gradsku autobusku liniju i železničku stanicu (3 km, uz organizovan besplatan prevoz).

Odlična prilika za život, odmor ili investiciju!

Agencija Dva zvona 1963
+06*/****-***

Real estate details

Ad ID
402920
Published
19.06.2025
Property Type

Land lot

Area

1900m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 13.95 €

Down payment 5,300 €

Monthly installment
128 €

240 total installments

Loan amount
21,200 €
Down payment
5,300 €
Total interest
9,632 €
Total payment
30,832 €

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Inđija

Čortanovci

Area

1900m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Čortanovci

Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija

128,750 €

Čortanovci

3 rooms 0 38
Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija

59,500 €

Čortanovci

1700
Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija

77,250 €

Čortanovci

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija

33,500 €

Čortanovci

2600
Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija