7,200 €
  • Sale, land lot, 360m², Bujanovac, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 360m², Bujanovac, Srbija - image 2
7,200 € (20 €/m²)
360 m²

Sale, land lot, 360m², Bujanovac, Srbija

Bujanovac, Srbija

Property description

Poljoprivredno zemljište katastarska parcela 2328 KO Karadnik, Bujanovac.
U neposrednoj blizini preduzeća za puteve.

Površina 360 m2

CENA: 20 eur/ m2

7.200 EUR

Više info na:
06*/****-***
06*/****-***

Real estate details

Ad ID
440300
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

360m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 20.00 €

Down payment 1,440 €

Monthly installment
35 €

240 total installments

Loan amount
5,760 €
Down payment
1,440 €
Total interest
2,617 €
Total payment
8,377 €

Area

360m²

Kuća in Bujanovac

Sale, house, 177m², Bujanovac, Srbija

33,000 €

Bujanovac

6 rooms 0 177
Sale, house, 177m², Bujanovac, Srbija
Kuća in Bujanovac

Sale, house, 200m², Bujanovac, Srbija

180,000 €

Bujanovac

7 rooms 0 200
Sale, house, 200m², Bujanovac, Srbija
Kuća in Bujanovac

Sale, house, 74m², Bujanovac, Srbija

91,000 €

Bujanovac

3 rooms 0 74
Sale, house, 74m², Bujanovac, Srbija
Zemljište in Bujanovac

Sale, land lot, 1500m², Bujanovac, Srbija

22,500 €

Bujanovac

1500
Sale, land lot, 1500m², Bujanovac, Srbija