49,000 €
  • Sale, land lot, 6331m², Arnajevo, Barajevo - image 1
  • Sale, land lot, 6331m², Arnajevo, Barajevo - image 2
  • Sale, land lot, 6331m², Arnajevo, Barajevo - image 3
  • Sale, land lot, 6331m², Arnajevo, Barajevo - image 4
  • Sale, land lot, 6331m², Arnajevo, Barajevo - image 5
49,000 € (8 €/m²)
6331 m²

Sale, land lot, 6331m², Arnajevo, Barajevo

Arnajevo, Barajevo Beograd Srbija

Property description

Barajevo, Beljina - Karađorđeva

plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m

U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda.

Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 21m. Ispred placa su dostupni priključci za struju, gradsku vodu, gas, optiku... Na parceli je moguća izgradnja stambenog objekta uz registraciju poljoprivrednog gazdinstva.

U nastavku prve je druga parcela površine 46.71a poljoprivrednog zemljišta.

Divan i miran kraj u prirodi, sa predivnim pogledom na Kosmaj, okolna brda i proplanke.

Uknjižene dve parcele na 1660m2 i na 4671m2

Agencijska provizija 1.000€

Agent: Bogdan Obradović

Real estate details

Ad ID
406328
Published
19.06.2025
Updated
05.05.2026
Property Type

Land lot

Area

6331m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 7.74 €

Down payment 9,800 €

Monthly installment
238 €

240 total installments

Loan amount
39,200 €
Down payment
9,800 €
Total interest
17,811 €
Total payment
57,011 €

Area

6331m²

Kuća in Arnajevo

Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo

139,000 €

Arnajevo

3 rooms 1 bathroom 300
Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo
Kuća in Arnajevo

Sale, house, 266m², Arnajevo, Barajevo

80,000 €

Arnajevo

0 rooms 0 266
Sale, house, 266m², Arnajevo, Barajevo
Kuća in Arnajevo

Sale, house, 144m², Arnajevo, Barajevo

150,000 €

Arnajevo

1 room 1 bathroom 144
Sale, house, 144m², Arnajevo, Barajevo
Zemljište in Arnajevo

Sale, land lot, 600m², Arnajevo, Barajevo