65,000 €
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 1
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 2
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 3
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 4
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 5
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 6
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 7
  • Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo - image 8
65,000 € (11 €/m²)
6000 m²

Sale, land lot, 6000m², Arnajevo, Barajevo

Arnajevo, Barajevo Beograd Srbija

Property description

Na prodaju plac u Vraniću,odlično pozicioniran,u drugom redu od glavne ulice,na oko 800m od centra.Nalazi se na 200m od doma zdravlja.
Pravougaonog oblika,širine oko 30m i dužine oko 200m.Do placa vode dva puta,jedan asfaltni,a drugi makadamski.
Moguć je priključak na vodu istruju.Plac je uknjižen.
Sa placa se pruža lep pogled. Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
300939
Published
22.10.2024
Updated
22.04.2026
Property Type

Land lot

Area

6000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 10.83 €

Down payment 13,000 €

Monthly installment
315 €

240 total installments

Loan amount
52,000 €
Down payment
13,000 €
Total interest
23,626 €
Total payment
75,626 €

Area

6000m²

Kuća in Arnajevo

Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo

139,000 €

Arnajevo

3 rooms 1 bathroom 300
Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo
Kuća in Arnajevo

Sale, house, 266m², Arnajevo, Barajevo

80,000 €

Arnajevo

0 rooms 0 266
Sale, house, 266m², Arnajevo, Barajevo
Kuća in Arnajevo

Sale, house, 144m², Arnajevo, Barajevo

150,000 €

Arnajevo

1 room 1 bathroom 144
Sale, house, 144m², Arnajevo, Barajevo
Zemljište in Arnajevo

Sale, land lot, 600m², Arnajevo, Barajevo