221,450 €
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad - image 19
221,450 € (2,260 €/m²)
98 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 98m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad.

Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja je blago izdvojena od glavne ulice i poseduje energetski pasoš. Površine je 98 m² i funkcionalnog je rasporeda. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom, iz koje se izlazi na terasu sa prelepim pogledom na grad. Kuhinja je blago izdvojena, a stan dodatno čine garderober, predsoblje, kupatilo i toalet.

Tri spavaće sobe su smeštene u drugom delu stana i sve su funkcionalne. Stan je dvostrano orijentisan i ima još jednu terasu, dvorišno orijentisanu.

Grejanje i topla voda su na gas, uz sistem podnog grejanja koji se može podešavati daljinski preko WiFi-ja. Svaka soba ima svoj termostat, a režije su veoma ekonomične.
Uz stan dolazi parking mesto u dvorištu i ostava u suterenu. Gradsko autobusko stajalište udaljeno je 150 metara.

Za više informacija: 06*/****-***, Irena.
www.status-nekretnine.com A57 - 22450.

Real estate details

Ad ID
552771
Published
30.04.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

98m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2259.69 €

Down payment 44,290 €

Monthly installment
1,074 €

240 total installments

Loan amount
177,160 €
Down payment
44,290 €
Total interest
80,493 €
Total payment
257,653 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of four-bedroom apartments - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

This property's price is 7.22% lower than the average price of a four bedroom apartment in Petrovaradin

Average price: 2435.64 €/m²

This property is 6.55% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Petrovaradin

Average size: 105 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad

Petrovaradin

Area

98m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

SN

Status Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Mišeluk

Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin

70,000 €

Mišeluk

1 room 0 31
Sale, one bedroom apartment, 31m², Mišeluk, Petrovaradin