331,296 €
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
331,296 € (2,856 €/m²)
116 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom.

Stan je kompletno namešten i funkcionalnog rasporeda. Poseduje kupatilo, toalet, ostavu i dve terase, što ga čini idealnim za porodičan život.

Nekretnina je dvorišno orijentisana, što obezbeđuje mir i tišinu. Stan je uknjižen i spreman za promet.

Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se Limanska pijaca, Promenada, fakulteti, kao i autobuske linije 9, 12 i 13, što omogućava odličnu povezanost sa ostatkom grada.

Postoji mogućnost kupovine garažnih parking mesta.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551580
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

116m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2856.00 €

Down payment 66,259 €

Monthly installment
1,606 €

240 total installments

Loan amount
265,037 €
Down payment
66,259 €
Total interest
120,420 €
Total payment
385,457 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 3.95% lower than the average price of a four bedroom apartment in Grbavica

Average price: 2973.37 €/m²

This property is 13.02% larger then the average size of a four bedroom apartment in Grbavica

Average size: 103 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

116m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije