130,560 €
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
130,560 € (2,720 €/m²)
48 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 48m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene zgrade od ukupno četiri sprata.

Nekretnina se prodaje polunameštena – u stanu ostaje nameštaj rađen po meri, kao i ugradni kuhinjski elementi. Stan poseduje zastakljenu terasu i podrum sa prirodnom ventilacijom, što predstavlja dodatnu prednost.

Lokacija je izuzetna – na samo 10 minuta hoda do centra grada i Keja, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Podbare.

Stan je uknjižen 1/1 i odmah dostupan. Predstavlja odličan izbor kako za porodični život, tako i kao investicija za izdavanje.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
551577
Published
29.04.2026
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

48m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Vp

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2720.00 €

Down payment 26,112 €

Monthly installment
633 €

240 total installments

Loan amount
104,448 €
Down payment
26,112 €
Total interest
47,456 €
Total payment
151,904 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 7.37% lower than the average price of a two bedroom apartment in Podbara

Average price: 2936.28 €/m²

This property is 1.6% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Podbara

Average size: 49 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Area

48m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Podbara

Sale, one bedroom apartment, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

123,600 €

Podbara