158,560 €
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
158,560 € (2,059 €/m²)
77 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 77m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad - Veternička rampa - Novosadski put
▪️ Prodaje se odličan troiposoban stan površine 77 m² .
▪️ Stan se nalazi na prvom spratu urbane vile , sa samo 3 stambene jedinice u ulazu.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika u kojem se nalazi prostor za plakar, prostranog dnevnog boravka i kuhinje sa izlazom na terasu, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta.
▪️ Stan je dvostrano orijentisan , pun svetlosti tokom celog dana a spavaći deo je dvorišno orijentisan.
▪️ Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Novosadskog puta.
▪️ Postoji mogućnost kupovine parking mesto po ceni od 3.000 € ispred zgrade i 5.000 € u dvorištu zgrade, u kojem se nalaze i zajedničke zelene površine.
▪️ U neposrednoj okolini stana se nalaze marketi, gradski prevoz, i sve ostalo neophodno za normalan život.
▪️ Grejanje stana je centralno podno preko toplotnih pumpi i plaća se samo u grejnoj sezoni.
▪️ Cena stana je 158.560 € sa uračunatim PDV-om, agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana, a moguća je kupovina putem stambenog kredita. Mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
Za više informacija pozovite.

Real estate details

Ad ID
547376
Published
17.04.2026
Updated
28.04.2026
Property Type

Apartment

Area

77m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2059.22 €

Down payment 31,712 €

Monthly installment
769 €

240 total installments

Loan amount
126,848 €
Down payment
31,712 €
Total interest
57,634 €
Total payment
184,482 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Veternička rampa
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 9.13% lower than the average price of a three bedroom apartment in Veternička rampa

Average price: 2266.00 €/m²

This property is 0.73% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Veternička rampa

Average size: 78 m²

Area

77m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Be Safe Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Veternička rampa

Sale, one bedroom apartment, 40m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije