532,500 €
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 14
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 15
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 16
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 17
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 18
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 19
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 20
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 21
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 22
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 23
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 24
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 25
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 26
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 27
  • Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 28
532,500 € (2,500 €/m²)
213 m²
5 Room
2 Bathroom

Sale, apartment, 213m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Property description

Nesvakidašnja prilika! Prostran četvorosoban salonski stan na ekskluzivnoj lokaciji, svega korak od gradskog jezgra.

Ovaj kompletno renovirani stan od 213 kvadratnih metara nudi izvanrednu fleksibilnost u rasporedu prostora.

Sastoji se od dve prostrane svetle prostorije koje se lako mogu pregraditi ukoliko postoji potreba za dodatnim prostorijama, zatim tri spavaće sobe, od kojih su dve master sa sopstenim kupatilima.

Prostrana, nameštena kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Kamin u dnevnom boravku dodaje notu topline ovom domu.

Plafoni salonske visine sa dekorativnom rasvetom doprinose eleganciji.

Uz stan se dobija i ostava od oko 20m2 u polu-suterenu zgrade.

Za dodatne informacije pozovite:

+ Siniša Kremenović,

ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735.

Važna napomena:

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu (agencijsku proviziju) u ugovorenom iznosu, u skladu sa potpisanim Ugovorom o posredovanju.

ID oglasa: 50048.

Real estate details

Ad ID
541160
Published
03.04.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Apartment

Area

213m²

Rooms

5

Bathrooms

2

Floor

2. fl.

Amenities

Air Conditioning
Intercom

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2500.00 €

Down payment 106,500 €

Monthly installment
2,581 €

240 total installments

Loan amount
426,000 €
Down payment
106,500 €
Total interest
193,554 €
Total payment
619,554 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of five+ bedroom apartments - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

This property's price is 14.21% lower than the average price of a five bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average price: 2913.94 €/m²

This property is 83.57% larger then the average size of a five bedroom apartment in Novi Sad Sve Podlokacije

Average size: 116 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

ELIT nekretnine

Registration number

1735

Location

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Area

213m²

Structure

5 Room

Property Type

Apartment

ELIT nekretnine

Similiar Properties

Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, two bedroom apartment, 55m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

138,000 €

Adamovićevo Naselje

2 rooms 0 55
Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Grbavica

Sale, two bedroom apartment, 49m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

139,050 €

Grbavica

2 rooms 0 49
Stan in Podbara

Sale, one bedroom apartment, 40m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

123,600 €

Podbara

1 room 0 40
Stan in Telep

Sale, one bedroom apartment, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 room 0 39