260,400 €
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
260,400 € (2,100 €/m²)
124 m²
5 Room
2 Bathroom

Sale, apartment, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije

Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju je prostran četvoroiposoban stan površine 124m2, smešten na poslednjem spratu uredno održavane zgrade.

Stan se prostire na dve etaže sa funkcionalnim rasporedom i kosinama koje su isključivo iznad 170 cm, što omogućava punu iskoristivost prostora.

Donja etaža obuhvata prostrani dnevni boravak, diskretno odvojenu kuhinju sa trpezarijom, komforan hodnik koji vodi do jedne spavaće sobe i kupatila.

Gornja etaža nudi dve dodatne spavaće sobe, još jednu prostoriju trenutno u funkciji radne sobe, kao i drugo kupatilo, što ovaj stan čini idealnim za veće porodice ili za one kojima je potreban radni prostor u okviru doma.

Stan je orijentisan dvorišno, što garantuje mir i tišinu, a zahvaljujući velikim prozorima i dobrom rasporedu, izuzetno je svetao tokom celog dana.

U pitanju je retka prilika za kupovinu stana koji nudi dovoljno prostora, privatnosti i udobnosti u mirnom okruženju, a istovremeno pruža sve prednosti gradskog života. Stan se prodaje namešten.

Vlasništvo je 1/1.

Za dodatne informacije pozovite

+ Siniša Kremenović,

ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735.

Važna napomena:

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija predmetne nepokretnosti i svih drugih nekretnina iz agencijske ponude, moguća je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.