133,900 €
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
133,900 € (3,348 €/m²)
40 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 40m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se odličan namešten 2.0 stan u neposrednoj blizini Haxi Ruvimove ulice
Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan
Stan se sastoji od dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom koja poseduje prirodnu ventilaciju, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase koja poseduje hladnu ostavu koja je pretvorena u vešernicu.
Mogućnost zakupa parking mesta
Prodaje se potpuno namešten
Uknjižen i bez tereta, moguća kupovina putem stambenog kredita.

Agencijska provizija u iznosu od 3% je uključena u navedenu cenu

Za više informacija pozovite 06*/****-*** Luka Đurović, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
530450
Published
06.03.2026
Updated
15.04.2026
Property Type

Apartment

Area

40m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2006

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3347.50 €

Down payment 26,780 €

Monthly installment
649 €

240 total installments

Loan amount
107,120 €
Down payment
26,780 €
Total interest
48,670 €
Total payment
155,790 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 14.38% higher than the average price of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average price: 2926.73 €/m²

This property is 23.56% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average size: 52 m²

2,927 €
Average annual price
+13%
Price trend (annually)
68
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Area

40m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Nova Detelinara

Sale, three bedroom apartment, 73m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije