333,100 €
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
333,100 € (3,399 €/m²)
98 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 98m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje 4 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 98 m2. Stan je nov, odmah useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena stana sa pdv. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život, škola, vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Jedinstvena lokacija,miran kraj,zelenilo,tik uvucena zgrada od prometnih bulevara,retkost. Mogućnost kupovine garaznog mesta. Kalorimetri,klima uređaj,elektro-podizaci za roletne,video nadzor,lift iz suterena,stepen kvaliteta objekta iznad proseka. Specificnost stana,kvaliteta i lokacije trazi kupca za ovaj stan. Cena stana je sa agencijskom provizijom. Pozovite da pogledate.

Real estate details

Ad ID
508088
Published
31.12.2025
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

98m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3398.98 €

Down payment 66,620 €

Monthly installment
1,615 €

240 total installments

Loan amount
266,480 €
Down payment
66,620 €
Total interest
121,076 €
Total payment
387,556 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 14.31% higher than the average price of a four bedroom apartment in Grbavica

Average price: 2973.37 €/m²

This property is 4.52% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Grbavica

Average size: 103 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Area

98m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Grbavica

Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 rooms 0 136
Sale, apartment, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije