175,400 €
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
175,400 € (2,506 €/m²)
70 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 70m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje 3.0 stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 70m2. Stan je Duplex. Nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici nadomak Futoške pijace. Izuzetno je funkcionalan i maksimalno iskorišten. Nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja za život, Škola, vrtić, pijaca, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada. Mogučnost kupovine stana putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.

Real estate details

Ad ID
476653
Published
05.10.2025
Updated
09.04.2026
Property Type

Apartment

Area

70m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2505.71 €

Down payment 35,080 €

Monthly installment
850 €

240 total installments

Loan amount
140,320 €
Down payment
35,080 €
Total interest
63,755 €
Total payment
204,075 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 12.42% lower than the average price of a three bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average price: 2860.96 €/m²

This property is 0.24% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Bulevar Oslobodjenja

Average size: 70 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Area

70m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Sale, one bedroom apartment, 38m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije