206,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 24
206,000 € (2,368 €/m²)
87 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 87m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se,uknjižen odličan Duplex, 3 soban stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, 87 m2. Garaža 15m2 u ceni.Stan poseduje, na prvom nivou, veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i dve terase , na drugom nivou nalazi se velika soba, kupatilo sa kadom i terasa.Na traženoj loakciji u blizini svih sadržaja za život.U ceni je i agencijska provizija,Vredi pozvati i pogledati stan.

Real estate details

Ad ID
441326
Published
10.07.2025
Updated
23.04.2026
Property Type

Apartment

Area

87m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2367.82 €

Down payment 41,200 €

Monthly installment
999 €

240 total installments

Loan amount
164,800 €
Down payment
41,200 €
Total interest
74,877 €
Total payment
239,677 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 9.7% lower than the average price of a three bedroom apartment in Nova Detelinara

Average price: 2622.25 €/m²

This property is 14.13% larger then the average size of a three bedroom apartment in Nova Detelinara

Average size: 76 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Area

87m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Nova Detelinara

Sale, three bedroom apartment, 73m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

255,000 €

Nova Detelinara