280,000 €
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 24
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 25
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 26
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 27
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 28
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 29
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 30
  • Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 31
280,000 € (1,609 €/m²)
174 m²
5 Room

Sale, apartment, 174m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja
Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad)
Sobnost: Četvorosoban i više
Kvadratura: 174m2
Grejanje: Gradsko
Nivo u zgradi: 3. sprat
Dodatne informacije
Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima

Tekst oglasa
06*/****-***

Oglašavamo prodaju odličnog duplex petosobnog stana od 174m na u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja , stan je na III spratu(bez lifta). U prvoj etaži se nalaze: veliki konformani dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom, odvojena velika kuhinja sa ostavom, kupatilo, ugradni cipelarnik(ispod stepeništa za gornji deo), na gornjoj etaži se nalaze, tri velike spavaće sobe, jedna manja ( radna soba), veliko kupatilo sa đakuzi kadom i tuš kabinom, jos jedan manji wc, garderober "walk in", terasa, i (kao neki mali tavanski deo) koji je odličan za odlaganje stvari(npr kofera, kutija raznih i sl.). Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji,u mirnoj zavučpenoj ulici, a opet u blizini škola, vrtića, i raznih svakodnevnih potrebnih sadržaja. U Zgradi se nalaze svega četiri stana. Odličan stan kako za porodično stanovanje, tako i za razne poslovne delatnosti. Više fotografija pogledajte na našem sajtu www.bombyx-nekretnine.com

Za više informacija pozovite našeg agenta 06*/****-***