126,180 €
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
126,180 € (2,685 €/m²)
47 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 47m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC Merkur. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje. Pozicioniran na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se prodaje sa ugradnim nameštajem. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Real estate details

Ad ID
438244
Published
10.07.2025
Property Type

Apartment

Area

47m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2684.68 €

Down payment 25,236 €

Monthly installment
612 €

240 total installments

Loan amount
100,944 €
Down payment
25,236 €
Total interest
45,864 €
Total payment
146,808 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 7.9% lower than the average price of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average price: 2914.94 €/m²

This property is 9.75% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average size: 52 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vinson doo Novi Sad

Registration number

1085

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Area

47m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Vinson doo Novi Sad

Similiar Properties

Stan in Nova Detelinara

Sale, three bedroom apartment, 73m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije