164,800 €
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
164,800 € (2,321 €/m²)
71 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Trosoban nenamešten stan na Salajci, dvorišno orijentisan.
-Dnevna soba i trpezarija su OPEN SPACE (36m2).
-Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom.
-Dve spavaće sobe.
-Hodnik.
-Dva kupatila, jedno sa kadom drugo sa tuš kabinom, u oba ima prostora za veš mašinu.
-Dve terase, iz svake sobe se izlazi na terasu.
-Dve klime, alarm.
U dogovoru sa vlasnicima može ostati namešten.

Za više informacija možete nas kontaktirati na 06*/****-*** ili 06*/****-***, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad.

Real estate details

Ad ID
408683
Published
19.06.2025
Updated
18.04.2026
Property Type

Apartment

Area

71m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2321.13 €

Down payment 32,960 €

Monthly installment
799 €

240 total installments

Loan amount
131,840 €
Down payment
32,960 €
Total interest
59,902 €
Total payment
191,742 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Salajka

Salajka
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 17.58% lower than the average price of a three bedroom apartment in Salajka

Average price: 2816.15 €/m²

This property is 2.9% larger then the average size of a three bedroom apartment in Salajka

Average size: 69 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Area

71m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Parking garaža in Salajka

Sale, parking/garage, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13