185,400 €
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
185,400 € (2,037 €/m²)
91 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 91m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se trosoban stan na Detelinari u Novom Sadu, koji je na visokom prizemlju, ima 91 m2. Stan je namešten i može se koristiti i kao poslovni prostor. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostoriju za dnevni boravak, kuhinju, kupatilo i, terasa ...Parking mesto je u ceni stana .Za ostale informacije pozovite ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Real estate details

Ad ID
379916
Published
24.05.2025
Updated
04.03.2026
Property Type

Apartment

Area

91m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

Visoko prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2037.36 €

Down payment 37,080 €

Monthly installment
899 €

240 total installments

Loan amount
148,320 €
Down payment
37,080 €
Total interest
67,390 €
Total payment
215,710 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of three-bedroom apartments - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 22.3% lower than the average price of a three bedroom apartment in Nova Detelinara

Average price: 2622.25 €/m²

This property is 19.38% larger then the average size of a three bedroom apartment in Nova Detelinara

Average size: 76 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Stamenković Nekretnine

Registration number

1170

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Area

91m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Stamenković Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Nova Detelinara

Sale, three bedroom apartment, 73m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije