247,200 €
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
247,200 € (2,310 €/m²)
107 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 107m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se fantastican Duplex od 107 kavdrata,sa prelepom terasom od 14 kvadrata.Na terasi se nalazi ostava,dupkex ima 8 krovnih prozora.Sam ulazak u stan podseca na kucni ambijent.Donji deo etaze je dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom,hodnik,kupatilo i spavaca soba,gornja etaza su 3 spavace sobe i kupatilo.Stan je uknjizen bez iakavog tereta,postoji mogucnost kupovine preko satmbenog kredita.Stan je ulicno orjentisan,nalazi se u mirnoj ususkanoj ulici,na dobroj lokaciji koja ima odlicnu povezanost sa celim gradom,blizina Limanima,prodavnicama,skolama,vrticima i autobuskih stajalisata.Jako bitna stavka u cenu stana je uracunat i parking mesto.Za dodatne informacije pozovite! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Real estate details

Ad ID
219388
Published
17.02.2024
Updated
04.03.2026
Property Type

Apartment

Area

107m²

Rooms

4

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2310.28 €

Down payment 49,440 €

Monthly installment
1,198 €

240 total installments

Loan amount
197,760 €
Down payment
49,440 €
Total interest
89,853 €
Total payment
287,613 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 13.95% higher than the average price of a four bedroom apartment in Bulevar Evrope

Average price: 2027.41 €/m²

This property is 34.42% larger then the average size of a four bedroom apartment in Bulevar Evrope

Average size: 80 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Stamenković Nekretnine

Registration number

1170

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope

Area

107m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Stamenković Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Bulevar Evrope

Sale, four bedroom apartment, 96m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

188,700 €