530,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 17
530,000 € (5,300 €/m²)
100 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 100m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Ekskluzivan salonski stan, kompletno opremljen i namešten u elitnom delu Beograda, u Krunskoj ulici.

Nalazi se u neposrednoj blizini Dvora, Skupštine, brojnih ambasada, Tašmajdanskog i Pionirskog parka.

Zgrada je izdradjena 1928. sa renoviranom fasadom i pod zaštitom je Zavoda za zaštitu spomenika kulture.

Poseduje ulazni hodnik, raskošni dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu.

Grejanje je centralno i podno u svim prostorijama uključujući i terasu.

Trostrane je orijentacije, jug-zapad-istok i odlične je osvetljenosti.

Visina tavanice je preko 3m.

Uknjižen je vlasnik 1/1, bez upisane površine.

Poseduje 94,86 m2 grejne površine i terasu od 5,94 m2.

Sopstveno parking mesto u dvorištu zgrade.

Predstavlja spoj klasičnog šarma estetike i funkcionalnosti.

Odlična prilika za sve koji traže reprezentativan prostor na ekskluzivnoj lokacij.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
520890
Published
10.02.2026
Updated
15.05.2026
Property Type

Apartment

Area

100m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

2. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 5300.00 €

Down payment 106,000 €

Monthly installment
2,569 €

240 total installments

Loan amount
424,000 €
Down payment
106,000 €
Total interest
192,646 €
Total payment
616,646 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 20.79% higher than the average price of a four bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average price: 4387.67 €/m²

This property is 12.56% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average size: 114 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Beograd

Vračar Sve Podlokacije

Area

100m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

MN

Megastan Nekretnine

Similiar Properties

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Sale, office space, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd