353,100 €
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
353,100 € (3,300 €/m²)
107 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 107m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

NA PRODAJU STAN U IZGRADNJI - ZEMUN, PREGREVICA
Rok useljenja: maj 2027.

Prodaja stanova različitih struktura u modernom, luksuznom stambenom kompleksu u izgradnji, smeštenom u jednoj od najmirnijih ulica u Zemunu - Pregrevica.

Projekat je zamišljen kao ekskluzivna zgrada na tri sprata, okružena visokim drvećem i pažljivo uređenim zelenilom, što budućim stanarima pruža izuzetno prijatno i mirno okruženje.

Proveren i iskusan investitor
Gradnju izvodi investitor sa 20 godina iskustva i brojnim zadovoljnim kupcima. U pitanju je peta zgrada koju investitor realizuje u istom, visokom standardu, što garantuje kvalitet, sigurnost i poštovanje rokova.

Karakteristike kompleksa:

• luksuzan objekat sa samo tri sprata

  • podzemna garaža sa direktnim pristupom liftu

  • bazen za stanare, sauna I letnjikovac u dvorištu, idealan za odmor i porodična druženja

  • samo dva stana po spratu - maksimalna privatnost i mir

  • lift koji ide direktno iz garaže

Kvalitet gradnje i opreme:
Za izgradnju se koriste najkvalitetniji materijali, uključujući premium parkete i keramiku. U stanove će biti ugrađene inverter klime kao I podno grejanje. Veliki prozori od poda do plafona pružaju obilje prirodne svetlosti i čine životni prostor modernim, prozračnim i jedinstvenim u odnosu na standardnu novogradnju.

Finansiranje i pogodnosti: