Estitor

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 409

Pronađeno je 15,536 oglasa za upit Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 409

Podaci su ažurirani 21.05.2026. u 12:33

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Zabjelo, Podgorica
1/2
Novogradnja

170,600 €

prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Zabjelo, Podgorica

Stan69Dvosoban

Prodaja dvosoban stan novogradnja Zabjelo, 69m², Podgorica LokacijaStan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u novogradnji na Zabjelu, projekat renomirane kompanije Nivel gradnja. Zgrada je kvalitetno...

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Kolašin, Crna Gora
1/12

98,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Kolašin, Crna Gora

Stan39Jednosoban1 kupatilo

Prodaja jednosoban stan 39m², Kolašin, novogradnja LokacijaStan se nalazi u Kolašinu, u novoj zgradi, na udaljenosti od samo 400 metara od centra grada. Lokacija je mirna, a ujedno blizu svih važnih...

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Danilovgrad, Crna Gora
1/12

130,000 €

prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Danilovgrad, Crna Gora

Stan71Dvosoban1 kupatilo

Prodaja dvosoban stan 71m2 Danilovgrad Lokacija Na prodaju dvosoban stan površine 71 m², na samom ulazu u Danilovgrad, u zgradi Kalia. Stan je jugoistočno orijentisan, sa mnogo dnevne svjetlosti...

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 68m², Ljubović, Podgorica
1/8

140,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 68m², Ljubović, Podgorica

Stan68Jednosoban1 kupatilo

Prodaja, jednosoban stan 68m2, Ljubović, Podgorica Lokacija Na prodaju jednosoban stan površine 68 m², pokvadraturi je dvosoban pa se kao takav može i preurediti da ima još jednu sobu. Nalazi se u...

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zabjelo, Podgorica
1/3

130,000 €

prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zabjelo, Podgorica

Stan63Dvosoban1 kupatilo

Novogradnja Zabjelo, Dvosoban stan 63.19m2, Prodaja, Podgorica Lokacija: Zabjelo, PodgoricaStan: Dvosoban stan površine 63.19 m², smješten u prizemlju novogradnjeCijena: 130.000 € (sa pripadajućim...

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zagorič, Podgorica
1/10
Novogradnja

122,000 €

prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zagorič, Podgorica

Stan63Dvosoban1 kupatilo

Lokacija i površina Dvosoban stan površine 63m², smješten u novogradnji, svega 350 metara od vrtića i osnovne škole. Stan je na visokom prizemlju. Zgrada je završena i useljiva, što omogućava kupcu...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Zabjelo, Podgorica
1/7

122,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Zabjelo, Podgorica

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Prodaja Jednosoban stan Nivel Zabjelo, 47m2, Podgorica Lokacija i površinaNa prodaju je jednosoban stan površine 47m², smješten u novogradnji na Zabjelu. Riječ je o zgradi investitora Nivel gradnja,...

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Ljubović, Podgorica
1/7
Novogradnja

96,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Ljubović, Podgorica

Stan35Jednosoban1 kupatilo

Stan se nalazi u mirnom dijelu grada, u neposrednoj blizini Kodra klinike, parka Ljubović i vrtića, dok je osnovna škola smještena u prizemlju zgrade. EnterijerJednosoban stan površine 35 m² smješten...

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Zabjelo, Podgorica
1/9
Novogradnja

107,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Zabjelo, Podgorica

Stan42Jednosoban1 kupatilo

Lokacija i površina Na prodaju je jednosoban stan površine 42m² u Podgorici, naselje Zabjelo, iza lokala Dijagonala. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade novije gradnje. Enterijer Stan je...

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica
1/2

85,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

Stan35Jednosoban1 kupatilo

Prodaja Jednosoban stan Zabjelo Novogradnja 35m2, Podgorica Stan se nalazi u mirnom dijelu Zabjela, u novogradnji koja je trenutno u fazi izgradnje. Objekat je pozicioniran u naselju s dobrom...

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Zabjelo, Podgorica
1/9
Novogradnja

186,000 €

prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Zabjelo, Podgorica

Stan67Dvosoban2 kupatila

PRODAJA – Dvosoban stan (67m2), Podgorica, Zabjelo – 186.000€📍 Lokacija: Podgorica – Zabjelo, Ul. Aleksandra Divajna📐 Površina i tip: Dvosoban stan – 67m2, četvrti sprat🅿️ Garaža: Dva garažna mjesta...

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Ilino, Bar
1/2
Novogradnja

121,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Ilino, Bar

Stan55Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju komforan jednosoban stan odličnog rasporeda, u modernoj novogradnji u atraktivnom dijelu Bara. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i projektovan je da pruži maksimalnu...

Prodaja, petosoban stan, 120m², Preko Morače, Podgorica
1/13
Novogradnja

250,000 €

prije 168 dana

Prodaja, petosoban stan, 120m², Preko Morače, Podgorica

Stan120Petosoban ili veći5 kupatila

Prodajem poslovni prostor 120m2 na odličnoj lokaciji Preko Morače u blizini Hrama. Sastoji se iz dva dijela, prizemlja u kom su dvije vece prostorije, veci ulazni hodnik, dva toaleta, kuhinje, i...

Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora
1/22

245,000 €

prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 98m², Tivat, Crna Gora

Stan98Dvosoban

IDD 3463 For sale is a modern, fully equipped apartment in Tivat, located in a new building from 2024. The apartment has two bedrooms, a spacious kitchen and living room in an open concept, a hallway...

Prodaja, jednosoban stan, 103m², Tivat, Crna Gora
1/17

195,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 103m², Tivat, Crna Gora

Stan103Jednosoban

IDD 3464 For sale is a modern, fully equipped apartment in Tivat, located in a new building from 2024. The apartment is on the last floor, has one bedroom, a spacious kitchen and living room in an...

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Tivat, Crna Gora
1/5
Novogradnja

166,600 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Tivat, Crna Gora

Stan49Jednosoban

IDD 3465 We present an excellent opportunity to purchase a comfortable 49 m² apartment located in a quiet and pleasant neighborhood in Tivat. The ideal location offers the perfect balance between...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/13
Novogradnja

125,000 €

prije 168 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan46Jednosoban

Prodaje se jednosoban stan na Starom Aerodromu. Stan ima 46 m² i nalazi se na 3. Spratu. Cijena 125 000 e.

Prodaja, dvosoban stan, 87m², Podgorica, Crna Gora
1/4

Na Upit

prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 87m², Podgorica, Crna Gora

Stan87Dvosoban2 kupatila

Prodaje se u izgradnji dvosoban stan u blizini mosta Milenijum od 87 m2. Zgrada će biti završena do kraja 2026 godine. Stan se sastoji od : -hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dvije...

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica
1/7

124,000 €

prije 169 dana

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica

Stan39Jednosoban1 kupatilo

A one-bedroom apartment for sale in the Riverbank building in Zabjelo. The apartment is located on the second floor, and the building is equipped with an elevator. The apartment is fully furnished...

Prodaja, trosoban stan, 130m², Dalmatinska ulica, Podgorica
1/6

390,000 €

prije 169 dana

Prodaja, trosoban stan, 130m², Dalmatinska ulica, Podgorica

Stan130Trosoban2 kupatila

Price: €3,000/m² (total: €390,000)Size: 130 m² A fully furnished three-bedroom apartment for sale in Nova Dalmatinska, located in a small, modern building without an elevator. The apartment is...

Prikazano 8,161-8,180 od 15,536 rezultata