Estitor

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 109

Pronađeno je 15,050 oglasa za upit Prodaja Stanova Crna Gora - Strana 109

Podaci su ažurirani 19.05.2026. u 22:39

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat
1/10

270,000 €

prije 2 dana

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Tivat

Stan72Dvosoban1 kupatilo

#dvosobni_stan_prodaja_u_Tivtu ID 385. 📍 Dvosobni stan na prodaju u Tivtu 📌 Lokacija: Tivat, Rolovina 📐 Površina: 72 m² 🔐 Ovaj prostrani stan s funkcionalnim rasporedom izvrsna je opcija za život ili...

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Tivat
1/5

253,000 €

prije 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Tivat

Stan30Jednosoban1 kupatilo

#prodaja_nove_zgrade_u_Tivtu ID 📍 Prodaju se stanovi u novom kompleksu u Tivtu 📌 Lokacija: Tivat, općina Donja Lastva Moderan stambeni kompleks na jednoj od najprofitabilnijih lokacija u Crnoj Gori....

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Budva
1/9

127,856 €

prije 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Budva

Stan45Jednosoban1 kupatilo

#sale_new_building_Budva ID 📍 Apartments for sale in Budva 📌 Location: Babin Do district, Budva Area: 45.5 to 108.5 m² Number of floors: 5 🔖 A modern residential complex in a quiet, green area is an...

Prodaja Stanova Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica
1/11
Verifikovano

170,000 €

prije 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica

Stan53Jednosoban0 kupatila

Prodaje se namješten, jednosoban stan, od 53m2, na sedmom(poslednjem) spratu stambene zgrade, u naselju City Kvart, u Podgorici. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija,...

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Budva
1/4

131,533 €

prije 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Budva

Stan42Jednosoban1 kupatilo

#NovogradnjaProdajaBudva ID 📍 Prodaju se stanovi u novoj zgradi od investitora u Budvi 📌Lokacija: Budva, Babin Do Mirna lokacija s pogledom na more i grad • Ukupna površina: 30.000 m² • Prva faza:...

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bečići, Budva
1/9

3,300 €

prije 2 dana

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bečići, Budva

Stan52Dvosoban1 kupatilo

#NewBuildBecici #PresaleBecici 📍Apartments for sale in the new residential complex SEASIDE Anatolia. Apartments range from 52 to 87 sq m. Each apartment has a direct sea view! 🌊 ✔️Planned completion...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Bečići, Budva
1/8

3,300 €

prije 2 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Bečići, Budva

Stan41Jednosoban1 kupatilo

#novogradnja_predprodaja_Bečići #poglednamore ID 0/C 📍 Novi luksuzni kompleks na prodaju u Bečićima Površina od 41 m² - 87 m² Kompleks će se sastojati od studio apartmana, jednosobnih i dvosobnih...

Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva
1/10

2,022.000 €

prije 2 dana

Prodaja, trosoban stan, 313m², Centar, Budva