Estitor

Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana 219

Pronađeno je 25,474 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana 219

Podaci su ažurirani 20.05.2026. u 18:05

Prodaja, plac, 710m², Šušanj, Bar
1/9

Na Upit

prije 24 dana

Prodaja, plac, 710m², Šušanj, Bar

Plac710

Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište s projektom u Baru - panoramski pogled na more Prodaje se izuzetno kvalitetno građevinsko zemljište u Baru sa već pripremljenim i potpisanim projektom za...

MC

Montenegro Club

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Orahovac, Kotor
1/8

270,000 €

prije 24 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Orahovac, Kotor

Stan41Jednosoban1 kupatilo

🌊 Ekskluzivna ponuda: Luksuzan jednosoban stan (41.0 m²) sa panoramskim pogledom na more u Orahovcu! Hitna prodaja! Predstavljamo novogradnju u prestižnom stambenom kompleksu u Orahovcu, jednom od...

VK

Vlad Kmr

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 40m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/8
Novogradnja

110,000 €

prije 24 dana

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan40Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban stan od 40 m² na Starom Aerodromu. Stan se nalazi na 4. spratu,

Prodaja Nekretnina Crna Gora - Strana · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Đenovići, Herceg Novi
1/7

135,000 €

prije 24 dana

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Đenovići, Herceg Novi

Stan58Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se namješten jednosoban stan površine 58 m² u Đenovićima, Herceg Novi. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja je smještena ispod magistrale, na odličnoj lokaciji svega 100 metara od...

Prodaja, kuća, 100m², Mrčevac, Tivat
1/4

250,000 €

prije 24 dana

Prodaja, kuća, 100m², Mrčevac, Tivat

MrčevacTivat
Kuća100Četvorosobna2 kupatila

Izuzetan porodični townhouse na prodaju u Tivtu, Crna Gora! Predstavljamo Vam idealnu priliku za život na crnogorskoj obali. Ovaj prostrani townhouse od 100 m² nudi udobnost i funkcionalnost za...

VK

Vlad Kmr

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 39m², Dubovica, Budva
1/14

140,000 €

prije 24 dana

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Dubovica, Budva

Stan39Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se izuzetan jednosoban stan u prestižnom naselju Dubovica Lux u Budvi, idealan za ugodan život ili investiciju. Smješten na 7. spratu moderne zgrade sa liftom, ovaj osunčani stan od 39 m²...

SV

SONJA VUKOVIC

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Kolašin
1/7

165,000 €

prije 24 dana

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Centar, Kolašin

Stan42Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA – Jednosoban apartman (42m2), Kolašin, Centar. 📍 Lokacija: Kolašin – u okviru luksuznog hotelskog kompleksa (5★) 🏠 Površina i tip: Jednosoban apartman površine 42m2, smješten na III spratu...

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/11

Na Upit

prije 24 dana

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan95Trosoban1 kupatilo

PRODAJA, NOV TROSOBAN STAN STARI AERODROM ▶️Na prodaju moderno opremljen trosoban stan površine 95m2, na visokom prizemlju novogradnje sa liftom i javnim parkingom na Starom aerodromu, Zmaj Jovina...

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Tuški Put, Podgorica
1/11
Novogradnja

210,000 €

prije 24 dana

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Tuški Put, Podgorica

Stan73Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosoban Stan od 73 m² na Tuskom putu. Stan se nalazi na 2. Spratu I u cijenu ulazi podzemno garazno mjesto.

Prodaja, plac, 2582m², Zlatica, Podgorica
1/5

154,920 €

prije 24 dana

Prodaja, plac, 2582m², Zlatica, Podgorica

Plac2582

Prodaje se izuzetno atraktivno zemljište površine 2582 m² u Podgorici, na prestižnoj lokaciji Zlatica, u mirnom dijelu poznatom kao Doljani. Ovo prostrano imanje nudi izuzetan potencijal za različite...