Estitor

Prodaja Nekretnina Tivat - Strana 155

Pronađeno je 3,138 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Tivat - Strana 155

Podaci su ažurirani 20.05.2026. u 15:52

Prodaja, stan, 113m², Tivat, Crna Gora
1/4

243,380 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 113m², Tivat, Crna Gora

Stan113

Тиват, элитный комплекс Prime Residence, продажа апартамента 113,3м2. PRIME residence - это элитный жилой комплекс, расположенный в живописном городе Тиват, Черногория. PRIME residence идеально...

Prodaja, stan, 66m², Tivat, Crna Gora
1/5

149,400 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 66m², Tivat, Crna Gora

Stan66

Тиват, элитный комплекс Prime Residence, продажа апартамента 66,4м2. PRIME residence - это элитный жилой комплекс, расположенный в живописном городе Тиват, Черногория. PRIME residence идеально...

Prodaja, stan, 101m², Tivat, Crna Gora
1/7

220,180 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 101m², Tivat, Crna Gora

Stan101

Тиват, элитный комплекс Prime Residence, продажа апартамента 101м2. PRIME residence - это элитный жилой комплекс, расположенный в живописном городе Тиват, Черногория. PRIME residence идеально...

Prodaja Nekretnina Tivat - Strana · Tivat · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, stan, 73m², Tivat, Crna Gora
1/6

148,393 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 73m², Tivat, Crna Gora

Stan73

Тиват, элитный комплекс Prime Residence, продажа апартамента 73,1м2. PRIME residence - это элитный жилой комплекс, расположенный в живописном городе Тиват, Черногория. PRIME residence идеально...

Prodaja, stan, 59m², Porto Montenegro, Tivat
1/10

210,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 59m², Porto Montenegro, Tivat

Porto MontenegroTivat
Stan59

Тиват, продажа квартиры 59м2 в непосредственной близости от Порто Монтенегро, 5 минут ходьбы до моря. Квартира находится на 1 этаже в малоквартином доме с бассейном. Есть парковочное место. Площадь...

Prodaja, kuća, 100m², Radovići, Tivat
1/17

225,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, kuća, 100m², Radovići, Tivat

Kuća100Dvosobna

🏠 Za prodaju dvosoban duplex stan 100m², Radovići, Tivat. 🏠 Nalazi se u sklopu kuće. 🛋️ Prodaje se u viđenom stanju i klimatizovan. 🌊 Iz stana se pruža djelimičan pogled na more. ✅ Struktura sprata:...

Prodaja, plac, 800m², Tivat, Crna Gora
1/5

420,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, plac, 800m², Tivat, Crna Gora

Plac800

ID1657-Location: Tivat Property Details: Cadastral plot: 818 m2 Urbanized area: 675.81 m2 Direct road access Water and electricity available Stunning view Maximum occupancy index: 0.25 Maximum...