Estitor

Prodaja Nekretnina Budva - Strana 26

Pronađeno je 5,339 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Budva - Strana 26

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 04:30

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva
1/25
PREMIUM

557,500 €

PREMIUM
prije 39 dana

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

Kuća195Trosobna3 kupatila

Na prodaju je Luksuzna kamena vila 195m2 u ekskluzivnom luksuznom kompleksu vila i apartmana u naselju Markovići, Budva, izgrađen na ukupnoj površini od 12.307 m² i osmišljen za moderan, miran i...

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva
1/25
PREMIUM

550,500 €

PREMIUM
prije 39 dana

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

Kuća195Trosobna3 kupatila

Prodaja, kuća, 290m², Blizikuće, Budva
1/22
PREMIUM

1,480.000 €

PREMIUM
prije 39 dana

Prodaja, kuća, 290m², Blizikuće, Budva

Kuća290Trosobna2 kupatila

Na prodaju luksuzna vila u izgradnji + urbanizovana parcela 506 m² – Blizikuće, Budvanska rivijeraPredstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu na jednoj od najprestižnijih lokacija na crnogorskom...

Prodaja Nekretnina Budva - Strana · Budva · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, kuća, 320m², Reževići, Budva
1/2
PREMIUM

1,575.000 €

PREMIUM
prije 39 dana

Prodaja, kuća, 320m², Reževići, Budva

Kuća320Trosobna3 kupatila

BUDVA, REŽEVIĆI – VILA U IZGRADNJI SA POGLEDOM NA MORENa prodaju vila u izgradnji u Reževićima, Budva, sa prelepim pogledom na more. Rok završetka izgradnje je godinu dana od potpisivanja ugovora, uz...

Prodaja, kuća, 318m², Bečići, Budva
1/10
PREMIUM

695,000 €

PREMIUM
prije 40 dana

Prodaja, kuća, 318m², Bečići, Budva

Kuća3183 kupatila

Predstavljamo izvanrednu kuću za prodaju u Bečićima, smještenu u prestižnoj oblasti MonteDreams. Ova prostrana nekretnina od 318 m², na parceli od 406 m², nudi vrhunski komfor i ekskluzivan životni...

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva
1/13
PREMIUM

237,000 €

PREMIUM
prije 40 dana

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva

Stan60Dvosoban1 kupatilo

PRODAJA / SALE Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Petrovcu, na atraktivnoj lokaciji svega 650 m od mora. Stan površine 60 m² nalazi se na nižoj spratnosti, što pruža dodatni komfor i...

Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva
1/7
PREMIUM

50,400 €

PREMIUM
prije 42 dana

Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva

Plac315

Prodaje se urbanizovan plac sa pogledom na more na Velikom Pijesku: 160€ per m2 🔹 Urbanizovan plac ( P+2 — IZ: 0,4 — II: 1,8— K.O. Pečurice ) 🔹 Pogled na more 🔹 Svega 450m do glavne magistrale...

Prodaja, trosoban stan, 115m², Bečići, Budva
1/11
PREMIUM

320,000 €

PREMIUM
prije 42 dana

Prodaja, trosoban stan, 115m², Bečići, Budva

Stan115Trosoban2 kupatila

Bečići 🌊 Pogled na more 📐 Površina: 115 m² 🛏 3 spavaće sobe 🛁 2 kupatila + gostinjski WC 🚗 Parking: mogućnost iznajmljivanja 💶 Cijena: 330.000 € Bečići su prestižni dio Budvanske rivijere sa širokom...

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Budva, Crna Gora
1/8
PREMIUM

162,000 €

PREMIUM
prije 42 dana

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Budva, Crna Gora

Stan62Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan u Budvi podrucje Golubovina.Stan površine 62 m² nalazi se na prizemlju i nudi funkcionalan raspored: dve spavaće sobe, kupatilo, prostran dnevni boravak,...

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva
1/10
PREMIUM

140,000 €

PREMIUM
prije 43 dana

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva

Stan44Jednosoban1 kupatilo

Izuzetna Prilika u Bečićima – Vaš Novi Dom na Jadranu! Predstavljamo vam svijetao stan površine 44 m², idealno smješten u srcu popularnih Bečića, nedaleko od Budve. Ova nekretnina nudi savršen spoj...

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva
1/13
PREMIUM

140,000 €

PREMIUM
prije 44 dana

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Bečići, Budva

Stan44Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju stan u Bečićima Prodaje se svijetao stan površine 44 m² u popularnom naselju Bečići. Odlična lokacija – more je na pješačkoj udaljenosti 🌊 ✨ Struktura: • 1 spavaća soba • dnevni boravak sa...