Estitor

Prodaja Nekretnina Bar - Strana 51

Pronađeno je 2,248 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Bar - Strana 51

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 14:51

Prodaja, plac, 804m², Šušanj, Bar
1/6

639,984 €

prije 65 dana

Prodaja, plac, 804m², Šušanj, Bar

Plac804

A prime waterfront land plot for sale in Bar, located directly on the seafront with open panoramic views of the Adriatic Sea. This rare property represents an excellent opportunity for investors and...

Prodaja, stan, 31m², Centar, Bar
1/9

95,000 €

prije 66 dana

Prodaja, stan, 31m², Centar, Bar

Stan310 kupatila

Za prodaju garsonjera 31m2, Centar Bar. Nalazi se na 4. spratu (nije poslednji), u zgradi koja posjeduje lift, kod Robne kuće. Klimatizovana je i prodaje se namještena. Struktura: ulazni hodnik,...

Prodaja, kuća, 500m², Čeluga, Bar
1/10

515,000 €

prije 66 dana

Prodaja, kuća, 500m², Čeluga, Bar

Kuća5002 kupatila

Prodajem veliku stambenu porodicnu kucu na 5 nivoa ukupne povrsine 450m2 sa pomocnim objektima od 50m2 sve na placu od 886m2 u naselju Rena. Kuca je kaskadno podjeljena gdje se u polusuterenu kuce...

Prodaja Nekretnina Bar - Strana · Bar · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Bar, Crna Gora
1/13

148,500 €

prije 66 dana

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Bar, Crna Gora

Stan53Jednosoban0 kupatila

🏠 Na prodaju jednosoban stan 53m², Bar – K Residence 🏢 Stan se nalazi na drugom spratu u modernoj zgradi K Residence, koja posjeduje lift. 🛋️ Stan je funkcionalno projektovan, klimatizovan i pruža...

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Bar
1/6
Novogradnja

204,000 €

prije 67 dana

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Centar, Bar

Stan74Dvosoban2 kupatila

Savremeni stan sa 2 sobe i panoramskim pogledom na more u centru Bara Prodaje se prostrani i komforni stan od 74 m² na 10. spratu u centru Bara. Odlična opcija kako za život, tako i za investiciju....

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Centar, Bar
1/8
Novogradnja

165,000 €

prije 67 dana

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Centar, Bar

Stan54Dvosoban1 kupatilo

Stan sa 2 spavaće sobe u centru Bara | TwinHouse Prodaje se savremeni i udobni stan od vlasnika u jednom od najboljih stambenih kompleksa u gradu — TwinHouse. Površina: 54 m² Sprat: 5 Raspored i...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar
1/11
Novogradnja

145,000 €

prije 67 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Centar, Bar

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Stan sa pogledom na more u centru Bara | TwinHouse Prodaje se moderna i udobna stan od vlasnika u jednom od najtraženijih kompleksa u gradu — TwinHouse. Površina: 46 m² Sprat: 11 Raspored: Dnevni...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Čeluga, Bar
1/3

Na Upit

prije 67 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Čeluga, Bar

Stan41Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se se nov neuseljavan stan od 41m2. Stan ima obezbijdjenu privatnu garazu, sto pruža dodatnu sigurnost i komfor za auto. U okviru kompleksa stanari imaju pristup zajedničkom bazenu, idealnom...

MA

Muris Adrovic

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, dvosoban stan, 60m², Centar, Bar
1/11

138,000 €

prije 69 dana

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Centar, Bar

Stan60Dvosoban2 kupatila

Prodaje se dvosoban stan u Centru Bara. Stan je povrsine 60m2, smjesten na prizemlju zgrade, nalazi se preko puta OS Blazo Jokov. Stan je opremljen samo kuhinjom. Cijena 138.000eur

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Ilino, Bar
1/8
Novogradnja

149,121 €

prije 70 dana

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Ilino, Bar

Stan66Dvosoban1 kupatilo

Novi luksuzni kompleks – Srce Bara Na prodaju moderan dvosoban stan površine 65,75 m² u jednom od najimpresivnijih stambenih kompleksa u Baru. Ovaj arhitektonski upečatljiv kompleks redefiniše urbani...

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Sutomore, Bar
1/10

102,700 €

prije 70 dana

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Sutomore, Bar

Stan38Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA / SALE Prodaje se moderno opremljen jednosoban stan u novijoj zgradi, na odličnoj lokaciji u Sutomoru,nalazi se uz magistralni put u blizini autobuske stanice. Stan ima 38 m2. Struktura...

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Čeluga, Bar
1/15
Novogradnja

150,000 €

prije 70 dana

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Čeluga, Bar

Stan56Dvosoban1 kupatilo

Prodaja namjestenog dvosobnog stana povrsine 56m2, Bar (Celuga). Novogradnja. Treci sprat. Lift. Spoljasnji bazen za stanare. Uredna dokumentacija. Cijena iznosi 150.000e.

Prodaja, kuća, 250m², Utjeha, Bar
1/15

370,000 €

prije 70 dana

Prodaja, kuća, 250m², Utjeha, Bar

Kuća250Četvorosobna3 kupatila

Prodaja vila sa panoramskim pogledom na more iz svake prostorije, Bar / Utjeha. Povrsina kuće 250m2. povrsina placa 300m2. 4 spavaće sobe, 3 elegantna kupatila, privatni bazen, prostor predviđen za...

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar
1/14

200,000 €

prije 71 dan

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar

Stan69Dvosoban2 kupatila

A modern two-bedroom apartment for sale in Šušanj, located just 500 meters from the sea and the promenade. The apartment offers a comfortable layout, abundant natural light, and beautiful sea views....

Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar
1/20

650,000 €

prije 71 dan

Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar

Kuća3003 kupatila

Reprezentativan objekat za poznavaoce privatnosti, arhitektonske ekspresivnosti i promišljenih inženjerskih rješenja. Vila se nalazi na 400 metara od mora, u mirnoj ulici među borovima. Kuća je...

EP

Elena Parshina

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Bar
1/8
Novogradnja

260,000 €

prije 71 dan

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Centar, Bar

Stan70Dvosoban2 kupatila

Prodaja | Moderan dvosoban stan 69 m² | Centar Bara – Zeta gradnja Na prodaju luksuzan i moderan dvosoban stan površine 69 m² u centru Bara, u jednoj od najkvalitetnijih i najtraženijih zgrada – Zeta...

Prodaja, plac, 1200m², Čeluga, Bar
1/4

420,000 €

prije 72 dana

Prodaja, plac, 1200m², Čeluga, Bar

Plac1200

Na prodaju urbanistički plac 1.200 m² u Polju, sa direktnim izlazom na magistralni put - Ukupna površina: 1.200 m² - Direktan pristup glavnom putu - Vlasništvo 1/1, čista dokumentacija Urbanistički...

Prodaja, plac, 1605m², Centar, Bar
1/4

240,750 €

prije 72 dana

Prodaja, plac, 1605m², Centar, Bar

Plac1605

Na prodaju urbanizovano zemljište – 1605m² – Industrijska zona, Bar Cijena: 150€ / m² Prodaje se atraktivno urbanizovano zemljište površine 1605m² na izuzetnoj lokaciji u industrijskoj zoni, u...

Prodaja, trosoban stan, 125m², Centar, Bar
1/6
Novogradnja

312,500 €

prije 72 dana

Prodaja, trosoban stan, 125m², Centar, Bar

Stan125Trosoban1 kupatilo

Ekskluzivan, nikada useljavan stan u novoj zgradi na 11. spratu. Površine 125m2, sa tri odvojene spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom. Zgrada je potpuno nova, a stan čeka prvog vlasnika. U...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar
1/6
Novogradnja

132,000 €

prije 73 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Centar, Bar

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan površine 47.25m² u izgradnji, u Baru (iza klinike Zejnilović). Stan se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade i odlikuje ga odličan raspored prostorija, koji omogućava...

Prikazano 1,001-1,020 od 2,248 rezultata

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.