107,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad - image 13
107,000 € (2,816 €/m²)
38 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se jednoiposoban stan u Petrovaradinu, Preradovićeva ulica, površine 38m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan je potpuno namešten i opremljen belom tehnikom (frižider, šporet, rerna, mašina za sudove, veš mašina) i klimom. Stan ima pripadajuće parking mesto. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, plaća se samo u grejnoj sezoni.

Uknjiženo 1/1, bez tereta.

U cenu stana je uračunata agencijska provizija.

Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE

Kontakt na telefone 06*/****-*** i 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552195
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

38m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2815.79 €

Učešće 21,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
519 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
85,600 €
Učešće
21,400 €
Ukupna kamata
38,893 €
Ukupno plaćanje
124,493 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 5.85% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna cena: 2660.26 €/m²

Ova nekretnina je 9.01% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna veličina: 35 m²

2,660 €
Prosečna godišnja cena
+16%
Trend cena (godišnje)
20

Kvadratura

38m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

A Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Petrovaradin

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Petrovaradin, Novi Sad

103,000 €

Petrovaradin

2 sobe 0 40
Prodaja, dvosoban stan, 40m², Petrovaradin, Novi Sad
Stan in Petrovaradin