169,950 €
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 21
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 22
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 23
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 24
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 25
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 26
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 27
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 28
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 29
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 30
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 31
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad - image 32
169,950 € (2,179 €/m²)
78 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 78m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život.
Stan je strukture 3.5 i prostire se na 78 m². Nalazi se na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata, što doprinosi mirnijem ambijentu i osećaju privatnosti.
Raspored prostora omogućava dobru organizaciju dnevne i spavaće zone, dok jedno kupatilo dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog korišćenja.
Ako tražite stan u Petrovaradinu sa dobrom strukturom i komfornom kvadraturom, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku.

Za više informacija pozovite,
na 06*/****-*** Gorana br.licence 3881
ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22539

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556465
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

78m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Godina izgradnje

2026

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2178.85 €

Učešće 33,990 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
135,960 €
Učešće
33,990 €
Ukupna kamata
61,774 €
Ukupno plaćanje
197,734 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 8.17% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna cena: 2372.57 €/m²

Ova nekretnina je 8.61% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna veličina: 72 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad

Petrovaradin

Kvadratura

78m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Vezirac

Prodaja, plac, 840m², Vezirac, Petrovaradin

82,400 €

Vezirac

840
Prodaja, plac, 840m², Vezirac, Petrovaradin
Stan in Mišeluk

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Mišeluk, Petrovaradin

70,000 €