59,900 €
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
59,900 € (3,744 €/m²)
16 m²

Prodaja, garsonjera, 16m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije

Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

- Prodaje se odlična garsonjera u mirnom naselju Banatić
- U neposrednoj blizini se nalaze škole, marketi, autobuska stajališta, itd.
- Ispred zgrade je slobodna parking zona, tako da je moguće uvek pronaći parking
- Odlična povezanost sa svim delovima grada
- Kompletno je renovirana i opremljena novim stvarima
- Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila
- Niski mesečni troškovi
- Odlična investicija kako za dugoročno izdavanje, tako i kratkoročno
- Uknjižena i bez tereta
Za više informacija pozovite 06*/****-*** Luka Đurović, broj licence 4901 ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Alekse Šantića 64.
- registar posrednika 1405

Detalji o nekretnini

ID oglasa
495732
Objavljeno
26.11.2025
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

16m²

Sobe

0

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3743.75 €

Učešće 11,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
290 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
47,920 €
Učešće
11,980 €
Ukupna kamata
21,773 €
Ukupno plaćanje
69,693 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Banatić
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 37.55% viša od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2721.77 €/m²

Ova nekretnina je 39.28% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 26 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Banatić

Kvadratura

16m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Banatić

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije

108,000 €

Banatić

1 soba 0 40
Stan in Banatić

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Banatić, Novi Sad Sve Podlokacije