79,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Kaludjerica, Grocka - image 6
79,000 € (2,194 €/m²)
36 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Kaludjerica, Grocka

Kaludjerica, Grocka Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan u Kaluđerici, idealan kako za život tako i kao investicija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je maksimalno iskorišćen sa dosta prirodne svetlosti. Niski režijski troškovi. U blizini svih neophodnih sadržaja - prevoza, prodavnica, škole, vrtića. Dobra povezanost sa ostalim delovima grada. Prostorije: hodnik, dnevna, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, terasa. agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560127
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

36m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2194.44 €

Učešće 15,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
383 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
63,200 €
Učešće
15,800 €
Ukupna kamata
28,715 €
Ukupno plaćanje
91,915 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Lider Nekretnine

Registarski broj

992

Lokacija

Grocka

Kaludjerica

Kvadratura

36m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LW

Lider Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Kaludjerica

Prodaja, kuća, 397m², Kaludjerica, Grocka

240,000 €

Kaludjerica

6 soba 0 397
Prodaja, kuća, 397m², Kaludjerica, Grocka
Stan in Kaludjerica

Prodaja, stan, 799m², Kaludjerica, Grocka

770,000 €

Kaludjerica

5 soba 0 799
Prodaja, stan, 799m², Kaludjerica, Grocka
Stan in Kaludjerica

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Kaludjerica, Grocka

78,000 €

Kaludjerica

1 soba 0 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Kaludjerica, Grocka
Stan in Kaludjerica

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Kaludjerica, Grocka

105,000 €

Kaludjerica

1 soba 1 kupatilo 39